fbpx

Mieszkanie dla rodziny zaprojektowane i wykończone pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Wnętrze zaprezentowanego poniżej mieszkania zaprojektowano z myślą o wszystkich mieszkańcach, nie zapomniano nawet o czworonożnych przyjaciołach. Już niedługo zakończone zostaną prace wykończeniowe w naszej kolejnej realizacji pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”. Każde z projektowanych, a następnie wykańczanych i wyposażanych przez nas wnętrz jest tworzone z myślą o indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach naszych klientów. Dlatego właśnie każde z oddawanych wnętrz jest wyjątkowe. Co więcej, usługa pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” jest najbardziej spersonalizowaną opcją wykończenia mieszkania.

Wykończenie pod klucz mieszkania w inwestycji Saska BLU dewelopera Bryksy

Mieszkanie znajduje się na krakowskim Płaszowie, w inwestycji Saska Blu dewelopera Bryksy. Blisko 60 m2 mieszkanie zaprojektowała pracownia BLOKHAUS STUDIO. Realizowane wnętrze charakteryzuje się połączeniem drewna w różnych odcieniach z ciemnymi i beżowymi kolorami.

Minimalistyczny salon

Przestrzeń salonu to wspaniała gra kolorów. Eleganckie połączenie drewna z odcieniami szarości i beżu oraz czarnymi dodatkami wyposażenia. Cudownie prezentuje się połączenie ciemnych płytek ściennych z zabudową kuchenną. Duży stół, centralnie zlokalizowany w salone, jest nie tylko miejscem spożywania posiłków, ale również rodzinnych spotkań. Co więcej, w projekcie uwzględniono również miejsce do pracy zdalnej.

Designerska i nowoczesna łazienka

Zgodnie z gustami klienta przygotowano nowoczesną łazienkę. Na spójne wnętrze składają się szare i drewniane płytki z czarnymi elementami wyposażenia. Co więcej, szafka z lustrzanym frontem wygląda bardzo elegancko, a do tego ułatwi magazynowanie m.in.: kosmetyków i środków higieny osobistej. Zaprojektowana łazienka prezentuje się fantastycznie.

Sypialnia rodziców i pokój dziecka

Projekt wnętrza to również zaaranżowanie sypialni i pokoju dziecka. Meble wykonywane na wymiar prezentują się pięknie. Co więcej, dostępna przestrzeń jest maksymalnie zagospodarowana. Na szczególną uwagę zasługuje projekt cudownej toaletki połączonej z lustrem. Stylu dodaje eleganckie oświetlenie toaletki i panele LED w szafach na wymiar. Najdrobniejszy detal wpływa na odbiór mieszkania, dlatego właśnie każde z realizowanych przez nas wnętrz jest projektowane przez architektów. Co więcej, architekt dodał do projektu sypialni ulubione wyposażenie inwestorów, w tym książki i gramofon.Projektowanie i wykończenie wnętrz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Usługa „wchodzisz i mieszkasz” to najbardziej kompletna opcja projektowania i wykańczania wnętrz. To dlatego, że za wszystkie prace prowadzące do wnętrza gotowego do zamieszkania odpowiedzialna jest nasza firma. Biuro SaniWell wnętrza pod klucz znajduje się w Krakowie i Katowicach.