fbpx

Projekt wnętrza i wykończenie pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” mieszkania o metrażu 67 mkw.

Mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Lublańska Park dewelopera Wawel Service liczy 67 mkw. i składa się z trzech niezależnych pokoi, połączonych korytarzem. Dla klienta istotne było, aby całą usługę projektowania, wykończenia i wyposażenia mieszkania móc powierzyć jednej firmie. Równie istotne były kwestie finansowe. Dlatego, aby sprostać możliwościom finansowym inwestora zaproponowano wyłącznie część mebli wykonywanych na wymiar. Pozostałe wyposażenie to produkty gotowe m.in.: z Ikea. Niemniej mieszkanie zostało zaprojektowane , rozrysowane i zwizualizowane, aby zaprezentować efekt finalny wnętrza gotowego do zamieszkania. Następnym krokiem współpracy z SaniWell jest usługa wykończenia, pełnego umeblowania i wyposażenia.

Projekt mieszkania w Krakowie

Pierwszym etapem współpracy z SaniWell jest zaprojektowanie mieszkania w taki sposób, aby odpowiadało oczekiwaniom i potrzebom inwestora. Układ 67 metrowego mieszkania umożliwił wyodrębnienie dwóch niezależnych pokoi, w tym jeden został uzupełniony o garderobę. Salon jest połączony z aneksem kuchennym- tam również zlokalizowano strefę dla spotkań i spożywania posiłków. Co więcej, aby dbanie o porządek było łatwiejsze i efektywniejsze wzdłuż korytarza zaplanowano montaż pojemnej szafy. W pomieszczeniu gospodarczym obok łazienki przewidziano zabudowę wykonaną na wymiar.

Salon i kuchnia

Salon połączony z aneksem kuchennym jest sercem tego mieszkania. Na etapie projektowym uwzględniono nie tylko przestrzeń do gotowania i magazynowanie, ale również przestrzeń jadalnianą i rozrywkową. Pełna zabudowa kuchenna w jasnym odcieniu nadaje wykończonemu pomieszczeniu lekkości. Wykończone pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” obejmuje pełne wyposażenie i umeblowanie wnętrza, z uwzględnieniem telewizora i szafki RTV, klimatyzacji i drobnych dekoracji.

Więcej inspiracji na kuchnie można znaleźć na naszej stronie.

Zabudowa w przedpokoju

Szafa w przedpokoju łączy się z wiszącą szafką i lustrem. Zastosowane rozwiązanie nadaje całej konstrukcji lekkości i nowoczesności. Na szczególną uwagę zasługuje oryginalne i ciekawe połączenie marmurowych płytek z panelami podłogowymi. Co więcej, design szafy w przedpokoju znajduje swoje odwołanie w zabudowie kuchennej.

Sypialnia z toaletką i miejscem do pracy

Klientowi zależało, aby w zaprojektowanej sypialni znalazło się miejsce na toaletkę oraz biurko do pracy zdalnej. Założeniem była maksymalizacja wykorzystania dostępnej przestrzeni. Pomiędzy łóżkiem wstawiono konsolę oraz duże okrągłe lustro w różowym kolorze, natomiast na ścianie wejściowej usytuowano biurko do pracy. Każdy z zaprojektowanych elementów wyposażenia zaproponował architekt, zgodnie z oczekiwaniami jakościowymi i możliwościami finansowymi klienta. Dlatego dla zredukowania kosztów zaproponowano gotowe meble z m.in.: Ikea i Agata Meble.

Więcej zrealizowanych sypialni znajdziecie na naszej stronie.

Łazienka w odcieniach drewna

Inwestor zdecydował się na wannę, którą zabudowano płytkami w odcieniach drewna. Takim samym wzorem płytek wykończono zabudowa pod umywalkę nablatową. Co więcej, zabudowę nad stelażem WC wykonano na wymiar. Zastosowany LED w półce nadaje konstrukcji nowoczesnego designu.

SaniWell wnętrza pod klucz – wchodzisz i mieszkasz

Standard pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” obejmuje usługę projektowania, wykończenia wnętrz, pełnego umeblowania i wyposażenia. Jest to najbardziej kompletna opcja wykończenia mieszkania dostępna na rynku projektowo-wykonawczym. Inwestor angażowany jest wyłącznie w etap projektowy. Przy asyście dedykowanego architekta wybierane są rozwiązania do mieszkania, materiały i produkty wyposażenia. Co więcej, za wszystkie prace związane z obsługą wykańczanego mieszkania odpowiada firma SaniWell.

Usługa „wchodzisz i mieszkasz” to pełna obsługa zamówieniowo-logistyczna, zarządzanie dostawami, koordynowanie i nadzór nad pracami wykończeniowymi, wykonanie i montaż mebli na wymiar, instalacja oświetlenia, AGD, sprzętów RTV, oświetlenia, jak również dostarczenie wybranych dodatków i dekoracji.