fbpx

Luksusowe wnętrze zaprojektowane pod indywidualne potrzeby i całościowo wykończone pod klucz w standardzie “wchodzisz i mieszkasz”

Czym różni się wykończenie pod klucz w wersji Elegance od pozostałych standardów i czy warto w nią inwestować? Na tak postawione pytanie nie da się odpowiedzieć w prosty sposób. Dla każdego z nas wartością jest co innego i różne rzeczy uznajemy za godne tego, by nazywać je wartościowymi.

Mieszkanie na ul. Masarskiej z pewnością należy do produktów wartościowych, a wręcz prestiżowych. O cenie wyposażenia mieszkania decydują markowe produkty zastosowane w tym wnętrzu. Poczynając od drewnianej podłogi, wysokiej klasy farbę na ściany, wielkoformatowe płyty ceramiczne Florim, ceramikę sanitarną Villeroy&Boch, klimatyzację LG ArtCool Galery, przez meble wykonane na zamówienie po części tapicerowane skórą i oklejane czeczotem włoskim, po nieprzyzwoicie drogą lampę Vibia, fotel Egg Chair czy krzesła i stół TON. Na dodatek, po ciężkim dniu pracy, do dyspozycji domowników zainstalowana zostanie sauna na podczerwień.

Apartament pod klucz w standardzie “wchodzisz i mieszkasz”

Wykonanego wnętrza niestety nie udało się sfotografować, bo zarówno prestiż, jak i prywatność były tu wartością wysoko cenioną.