fbpx

Mieszkanie inwestycyjne w Krakowie wykończone pod klucz. Mieszkanie pod wynajem na ul. Romanowicza w Krakowie

Mieszkanie przeznaczone pod inwestycje takie jak wynajem wymaga odpowiedniego wykończenia i wyposażenia. Dlatego w SaniWell przygotowaliśmy specjalny pakiet pod klucz, dzięki któremu inwestor może powierzyć wykończenie i pełne wyposażenie naszej firmie. Co więcej, odpowiadamy nie tylko za pracę remontowo-budowlane, ale wyposażenie i umeblowanie mieszkania. Tak, aby było gotowe do dla potencjalnych najmujących. Zaprezentowane poniżej wnętrze zostało wykończone, wyposażone i umeblowane na podstawie gotowego Pakietu Inwestycyjnego.

 

Wykończenie pod klucz mieszkania pod wynajem

 

W mieszkaniu w inwestycji dewelopera Novum dostarczono wszystko, co sprawia, że mieszkanie jest gotowe pod wynajem. SaniWell odpowiada za prace remontowo-budowlane i wykończeniowe, wykonanie i wyposażenie kuchni, zakup i montaż pozostałych mebli i dekoracji. Założeniem Pakietu Inwestycyjnego jest dostarczenie mieszkania w pełni gotowego na wynajem bądź sprzedaż. Warto zaznaczyć, że Pakiet Inwestycyjny może być rozbudowywany o dodatkowe wyposażenie, które uatrakcyjnią wnętrze dla potencjalnych najmujących.

Pakiet Inwestycyjny obejmuje również AGD, akcesoria kuchenne, zastawę stołową i oświetlenie. To dlatego inwestor nie musi dodatkowo angażować się w wyposażenie mieszkania. Co więcej, w ramach Pakietu Inwestycyjnego wykonywane są profesjonalne zdjęcia, które mogą zostać wykorzystane do promocji mieszkania wśród najmujących.

 

Aranżacja mieszkania pod wynajem

 

Każde mieszkanie jest inne, a Pakiet Inwestycyjny odpowiada na różne potrzeby inwestorów. Dlatego przygotowywana jest aranżacja z wizualizacjami całego mieszkania, aby dostosować proponowane rozwiązania i wyposażenie pod potrzeby klienta, np.: najem krótko albo długoterminowy. Co więcej, warto znaczyć, że mieszkanie zostało wykończone i wyposażone w taki sposób, że pomimo niewielkiego metrażu 29 mkw., jest w pełni funkcjonalne dla najmującego.

 

Galeria zdjęć:

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć wykończonego i wyposażonego mieszkania przeznaczonego na wynajem.

 

 

Galeria wizualizacji: