fbpx

Mieszkanie inspirowane stylem boho

Mieszkania oddawane przez SaniWell są wnętrzami szytymi na miarę. Każda realizacja w standardzie “wchodzisz i mieszkasz” oznacza przestrzeń zaprojektowaną pod oczekiwania Klienta, wykończoną zgodnie z założeniami projektowymi, umeblowaną i w pełni wyposażoną.  

Poniżej prezentujemy galerię wizualizacji kolejnego mieszkania. Prace niebawem dobiegną końca i oddane wnętrze będzie gotowe do zamieszkania. Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest w okolicach krakowskiej Olszy i składa się z salonu z kuchennym aneksem, osobnej sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie zaprojektowano w duchu modnego stylu boho, który łączy w sobie naturalność i egzotykę z eklektyzmem i elementami etnicznymi. Dlatego kolory i kwieciste wzory są obecne w całym mieszkaniu. Zastosowanie pełnowymiarowego lustra w salonie sprawia, że pomieszczenie jest większe optycznie. Czerwone krzesła w oryginalny sposób przełamują stonowaną paletę kolorystyczną. Takie detale jak makramowe kwietniki, drewniane lamele czy wisząca lampa z kwiecistym wzorem składają się na folklorystyczny charakter salonu. 

Mieszkanie zaprojektowane i wykończone pod klucz w standardzie “wchodzisz i mieszkasz”

Kolorystyczną kontynuację zabudowy kuchennej znajdujemy w pięknej łazience. Tutaj również pojawia się kwiecisty motyw w postaci umywalki nablatowej. Warto zwrócić uwagę na oryginalny wzór płytek, podwieszany sufit i walk-in z czarną ramą. Złota armatura i zastosowanie nieszablonowego lustra z oświetleniem sprawiają, że pomieszczenie nabiera eleganckiego, acz lekkiego charakteru. 

W sypialni spotykamy się z mieszkanką stylów boho i rustykalnego. Kontynuowana paleta kolorystyczna nadaje wnętrzom ciepła i przytulności. Co więcej, na odbiór całego pomieszczenia wpływa zastosowanie dekoracyjnej deski na ścianę. Sypialnia, zupełnie jak całe mieszkanie, prezentuje się fantastycznie!