fbpx

Pakiet wykończeniowy START: podstawowe wykończenie mieszkania

 

Oprócz projektów i wykończeń kompletnych i indywidualnych w standardzie “wchodzisz i mieszkasz” oferujemy pakietowe programy wykończeniowe. Jest to zestawienie rozwiązań i produktów, które pozwolą klientom przeprowadzić w mieszkaniu niezbędne prace wykończeniowe pod klucz.

Pakiet wykończeniowy START

Przedstawiamy Pakiet START- podstawowy wariant wykończenia wnętrz. Skierowany jest do osób, które w krótkim czasie i niewielkim budżecie chcą przeprowadzić wszystkie niezbędne prace. Dlatego na opcje START składają się proste, uniwersalne i sprawdzone materiały i produkty. Co więcej, w Pakiecie START oprócz szerokiego wyboru płytek i podstawowych produktów wyposażenia zawarte są m.in.: akcesoria łazienkowe, stelaże podtynkowe z deską wolnoopadającą w zestawie, praktyczna szafka z umywalką, lustro i oświetlenie łazienkowe oraz szpachlowanie ścian.

W poniższym katalogu znajdą państwo szczegółowe informacje dotyczące pakietowych opcji wykończenia wnętrz w oparciu o Pakiet START. Co więcej, informacje odnośnie pozostałych pakietów wykończeniowych są na stronie Opcje pakietowe.

 

CENY PAKIETÓW WYKOŃCZENIOWYCH

 

Projekt 1

Mieszkania wykonywane w oparciu o pakiet START wraz z dodatkowymi meblami na wymiar: kuchnia ze sprzętem AGD

 

Projekt 2

 

 

Projekt 3

 

 

Projekt 4

 

Projekt 5

 

Ceny pakietów wykończeniowych