fbpx

Wykończenie mieszkania pod klucz w Krakowie. Projekt mieszkania i usługa „wchodzisz i mieszkasz” Kraków

Mieszkanie o metrażu 46,5 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, ustawnego hallu i łazienki. Przedstawione na wizualizacjach wnętrza zostały zaprojektowane i wykończone „pod klucz” z myślą o komforcie użytkowników, uwzględniając autorskie projekty mebli i minimalistyczne gusta klienta.

Zabudowa aneksu kuchennego została drobiazgowo opracowana, aby zmaksymalizować dostępną przestrzeń użytkową. Długi na trzy metry blat został zakończony narożnikiem przy oknie, który jest dodatkową przestrzenią roboczą. Dodatkowo, wysoki stół świetnie sprawdzi się w roli domowego biura. Na szczególną uwagę zasługuje dizajnerskie oświetlenie nadające przestrzeni kuchennej nowoczesnego wymiaru.

Zgodnie z wizją klienta, ścianę salonu zaprojektowano z myślą o wykończeniu czarnym tynkiem dekoracyjnym w stylu weneckim, uzupełnionym o lustrzane listwy.

W hallu zastosowano oświetlenie chowane w sufit oraz pojemną szafę wykonywaną na wymiar zgodnie z projektem. Co więcej, zastosowanie przeszkleń, chowanego oświetlenia i lekkich lameli dekoracyjnych miało na celu optyczne zwiększenie przedpokoju.

Projekt wnętrza i meble na wymiar

Meble łazienkowe zaprojektowano z myślą o elegancji i ergonomii. Szafki pod umywalką i nad stelażem uzupełniono w listwy LED. Zainstalowana wanna z hydromasażem posiada system wodno-powietrzny, dmuchawę i światłoterapię.

W sypialni również zastosowano lamele i meble wykonane na wymiar. Zaprojektowano toaletkę i szafę na wymiar. Oryginalnym elementem dekoracyjnym jest pomalowany na czarno sufit w miejscach, gdzie nie zastosowano sufitów podwieszanych.

Poniższe wizualizacje przedstawiają naszą kolejną realizację „pod klucz” w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”, co oznacza, że jesteśmy odpowiedzialni za każdy z etapów wykończenia: od projektu aż po pełne umeblowanie.

SaniWell wnętrza pod klucz w standardzie “wchodzisz i mieszkasz”