Projekt mieszkania w Krakowie i kompleksowe wykończenie w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”. Inwestycja dewelopera Atal przy ulicy Przybyszewskiego

Mieszkanie zaprojektowane, wykończone i w pełni wyposażone zgodnie z potrzebami naszych klientów. Przestronny salon z długą, dwupoziomową zabudową wykonywaną na wymiar to nie tylko wygodne miejsce do przygotowywania posiłków. To również przestrzeń rodzinnych spotkań, a nawet pracy zdalnej. Dodatkowo, pod kątem home office przewidziano biurko w sypialni, które pasuje do estetyki całego pomieszczenia.

Ponadczasowy design i ciepłe, domowe kolory

Mieszkanie zaprojektowano z myślą o potrzebach przyszłych użytkowników. Dlatego warto zwrócić uwagę, to subtelne połączenie drewnopodobnych frontów o delikatnym odcieniu z jasnymi i szarymi dodatkami. Zaprojektowana zabudowa pod telewizorem jest podwieszana, co nadaje konstrukcji lekkości. Co więcej, w szafkach górnych zastosowano panel LED. Efekt finalny prezentuje się fantastycznie.

Przepięknie prezentuje się łazienka. Zastosowane szare płytki o betonowej fakturze doskonale łączą się z drewnopodobnym gresem. Co więcej, zaprojektowane sufity podwieszane w przyjemny sposób doświetlają pomieszczenie.

Galeria mieszkania

Usługa pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” – wnętrze gotowe do zamieszkania

Nasz standard wchodzisz i mieszkaszto najbardziej kompletna usługa pod klucz. To dlatego, że nasza firma odpowiedzialna jest za pełen proces projektowo-wykonawczy, który prowadzi do wymarzonego wnętrza, gotowego do zamieszkania. Nasze biura mieszczą się w Krakowie i Katowicach, a świadczona usługa projektowania mieszkań i wykańczania pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” świadczona jest na terenie Śląska i Małopolski.