fbpx

Mieszkanie zaprojektowane przez architekta, kompleksowo wykończone i wyposażone w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”.

Podstawą naszej pracy jest indywidualne podejście do potrzeb klientów. Każde z zaprojektowanych i kompleksowo wykończonych wnętrz pod klucz odpowiada potrzebom i oczekiwaniom inwestora. Co więcej, odpowiadamy za cały proces projektowo-wykończeniowy. Dlatego klient, poza aktywnym uczestnictwem w etapie projektowym, nie musi angażować się w całość działań logistycznych i wykończeniowych, które składają się na wnętrze gotowe do zamieszkania.

Wykończenie pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” w inwestycji Mieszkaj w Mieście

Nasza kolejna realizacja w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” to trzypokojowe mieszkanie o metrażu 72 mkw zlokalizowane w inwestycji Mieszkaj w Mieście dewelopera Henniger Investment. Nieruchomość składa się z dwóch sypialni, salonu zakończonego aneksem kuchennym, łazienki i pomieszczenia gospodarczego. Zaprojektowane wnętrze odwołuje się do klasycznej, stonowanej palety kolorystycznej. Dominująca szarość i biel została przełamana odcieniami niebieskiego i zieleni w sypialniach. Zaprojektowanie i wykonanie szafy na wymiar w przedpokoju, sypialniach, łazience ułatwia magazynowanie i utrzymanie porządku. Dlatego na szczególną uwagę zasługuje zaaranżowanie pomieszczenia gospodarczego, w którym zaprojektowano regały z oświetleniem. Fantastycznie prezentuje się łazienka. Połączone wzory płytek tworzą oryginalny i piękny efekt.

Elegancki salon w wykończonym pod klucz mieszkaniu

Klasyczne połączenie szarości z drewnem w wykończonym pod klucz mieszkaniu prezentuje się fantastycznie. Designerski zegar ścienny ciekawie łączy się z fototapetą w leśnym motywie. Pięknie prezentuje się oświetlenie nad jadalnianym stołem, które nadaje całemu wnętrzu elegancji.

Projekt i wykończenie łazienki

Płytki o marmurowym wzorze fantastycznie prezentuje się w połączeniu z geometrycznymi kształtami o drewnopodobnej barwie. Dlatego efekt finalny zaprojektowanej i wykończonej łazienki jest cudowny. To wnętrze eleganckie, ale i minimalistyczne. Zaprojektowanie i wykończenie łazienki w uwzględnieniem gustów i potrzeb naszych klientów jest elementem usługi pod klucz “wchodzisz i mieszkasz”

Kuchnia wykonana na wymiar

Ergonomiczna i przemyślana kuchnia może sprawić, że codziennie przygotowywania posiłków stanie się naszą pasją. Właściwie zaplanowana przestrzeń w kuchni wiąże się nie tylko z miejscem do gotowania, ale odpowiednią wysokością zabudowy kuchennej wykonanej na wymiar czy dużej ilości łatwo dostępnych szafek, które ułatwią przechowywanie produktów. Warto zwrócić uwagę na oryginalny wzór płytek kuchennych, które w połączeniu z lekką szarością frontów kuchennych prezentują się cudownie.

Galeria wizualizacji: