fbpx

Poniżej chcielibyśmy przedstawić kolekcję projektów inspirowanych krakowskimi wnętrzami i kamienicami. W projektach staraliśmy się połączyć klasyczną estetykę drewna i kamienia z nowoczesną, lekką stylistyką.

Przedstawione poniżej projekty są częścią większej serii “W krakowskim stylu”. Nasza idea wykończenia wnętrz “pod klucz” i autorskie propozycje aranżacji doskonale sprawdzają się w takich pomieszczeniach.

Standard Elegance

Przedstawiamy projekty wnętrz, które zostały przygotowane z myślą wykończenia mieszkań w jednej z krakowskich kamienic. Freski kojarzą się z krakowskimi kamienicami i taki też był zamysł architekta. Wnętrze zostało zaprojektowane łącząc nowoczesność z krakowską tradycją.

Standard Loft

W projekcie wnętrza odwołano się do industrialnej przeszłości Krakowa. Surowa kompozycja cegły i drewnianych mebli jest oryginalnie przełamana lekkim i dizajnerskim oświetleniem, które wprowadza nowoczesność do tradycyjnego wnętrza.

Standard Basic

Często trzeba niewiele, by proste wnętrze przerobić na coś oryginalnego, ciepłego i wzbudzającego dobre emocje. W wypadu kamienicy, której zdjęcia zamieszczono poniżej, zastosowaliśmy grę kolorów, która spowodowała, że wnętrza zaczęły nabierać wrażenie bardziej przyjaznego.

Wykańczanie wnętrza pod klucz to usługa, której celem jest bezproblemowe przeprowadzenie inwestora przez cały proces wykończenia mieszkania. Od projektu, który robimy pod oczekiwania klienta, przez prace remontowe, zakup i montaż wyposażenia łazienek, zamówienie i montaż podłogi, drzwi, tapet, mebli  wolnostojących,  po kuchnie gotowe lub robione na zamówienie, sprzęty AGD, klimatyzacja i kino domowe  czy nawet zasłony w oknach i zastawa stołowa na stole.