fbpx

Zaprojektowanie i wykończenie pod klucz kolorowego mieszkania

We wnętrzu mieszkania zlokalizowanego na krakowskim Złocieniu spotykamy się z cudowną grą kolorów. Zaprojektowane mieszkanie składa się z ciepłych odcienie zieleni, delikatnego różu czy lekkiego niebieskiego. Dodatkowo, w połączeniu z drewnem i ceglanym wykończeniem ścian mieszkanie nabiera domowego i przytulnego charakteru. Co więcej, dopełnieniem przestrzeni salonu i sypialni są fototapety z malowniczymi pejzażami. Mieszkanie zaprojektowano zgodnie z oczekiwaniami i możliwościami finansowymi inwestora. W konsekwencji, zastosowane wyposażenie to m.in. produkty takich firm jak Ikea, BRW i Agata Meble. W projekcie uwzględniono przestrzeń do pracy z domu i nauki. Otwarta przestrzeń salonu i duża kanapa zachęcają domowników do wspólnego wypoczynku.

Niebawem zaprezentujemy wnętrze kompleksowo wykończone pod klucz w standardzie “wchodzisz i mieszkasz”: umeblowane i w pełni wyposażone.

SaniWell wnętrza pod klucz w standardzie wchodzisz i mieszkasz – projektowane i wykańczane wnętrza są gotowe do zamieszkania.