Wchodzisz i mieszkasz to usługa kompleksowego wykańczania domów, apartamentów i mieszkań

Każdy z Państwa, kto kiedykolwiek remontował mieszkanie samodzielnie wie ile spraw należy rozwiązać, ile spotkań odbyć, ile razy jechać do sklepu po coś czego właśnie brakło ekipie wykończeniowej. Do tego dochodzi cały proces koordynacji i kontroli, czy to co jest zaprojektowane jest realizowane przez firmę remontową.

Nasza oferta kierowana jest właśnie do tych z Państwa – świadomych klientów, którzy nie chcą tego przechodzić po raz kolejny.

Dla tych z Państwa, którzy nie są zainteresowani indywidualnym projektem wnętrza mamy propozycje skorzystania z gotowych wariantów wykończenia – tzw. pakiety wykończenia wnętrz „pod klucz”, które często są oferowane przez deweloperów i firmy wykończeniowe w Krakowie. Mimo, że nie mamy ich w ofercie ,to uważamy, że jest to wygodna forma remontu mieszkania, która pozwala zaoszczędzić sporo czasu a jednocześnie pozwala pozostać na odpowiednim poziomie jakościowym oferowanego wyposażenia.

Warto pamiętać, że typowe mieszkania urządzane pod klucz przez dewelopera, nie jest gotowe do zamieszkania. Najczęściej brakuje w nim całkowicie mebli, zarówno kuchni, łóżka stołu itd., brakuje oświetlenia, wykończenia okien. I tak trzeba poświęcić swój czas i nerwy by dokończyć mieszkanie.

Jeśli już otrzymujemy w pakiecie meble kuchenne i kilka innych elementów wyposażenia to dobrze jest zwrócić uwagę na to co zawierają pakiety, które wydają się być atrakcyjne cenowo. Warto zwrócić uwagę, że meble do kuchni to tak na prawdę aneks kuchenny o długości 2,5 mb., wykonany ze zwykłej płyty meblowej, płyta kuchenna jest dwupalnikowa, za mikrofalę lub okap trzeba dopłacić a pralki i zasłon okien nie ma w standardzie.  Te kilka elementów to koszt ok. 10 -12 000 a to przy mieszkaniu 55 mkw. daje kwotę 200 zł /mkw.

SaniWell wnętrza pod klucz – dla nas to określenie znaczy, że nic nie trzeba już robić w mieszkaniu. Można cieszyć jego posiadaniem od samego początku. Warto też w tym miejscu jeszcze raz zaznaczyć, że prezentowane przez nas wersje i orientacyjne ceny dotyczą mieszkań wykończonych kompletnie i gotowych do zamieszkania.

Pod klucz to nie znaczy dokup sobie kuchnie, szafę i inne meble. Pod klucz znaczy wejdź i mieszkaj.

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego ile kosztuje wykończenie mieszkania na gotowo – czyli pod klucz. Rzadko kiedy mamy w sobie tyle wytrwałości by zliczyć dokładnie wszystkie koszty. Przedstawiamy kalkulator wydatków remontowych. Wpiszcie Państwo w odpowiednie miejsce kwoty produktów, które wybraliście do swojego domu. Kalkulator pozwala uświadomić sobie jakie produkty składają się na nowe mieszkanie.

„Pod klucz” to nie znaczy, że musisz jeszcze dokupić AGD, kuchnię, szafę czy inne meble. SaniWell wnętrza pod klucz – dla nas to określenie znaczy, że wchodzisz i mieszkasz – nic nie musisz już robić w mieszkaniu, wszystko jest gotowe. Można cieszyć się jego posiadaniem od samego początku.

SaniWell wnętrza pod klucz – dla nas to określenie znaczy, że wchodzisz i mieszkasz – nic nie musisz już robić w mieszkaniu. Można cieszyć się jego posiadaniem od samego początku. Warto też w tym miejscu jeszcze raz zaznaczyć, że prezentowane przez nas wersje i orientacyjne ceny dotyczą mieszkań wykończonych kompletnie i gotowych do zamieszkania.

Indywidualne wykończenia wnętrz a pakiety: kilka słów o alternatywnych opcjach.

Tym z Państwa, którzy nie są zainteresowani indywidualnym projektem wnętrza, możemy zaproponować skorzystanie z gotowych wariantów wykończenia – tzw. pakiety wykończenia wnętrz. Jest to również atrakcyjna forma remontu mieszkania, która pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Daje jednocześnie odpowiedni poziom jakościowy oferowanego wyposażenia i prac remontowych.

Do mieszkania wykończonego w pakietowy sposób należy dokupić meble i pozostałe elementy dekoracyjne. Niemniej jednak, opcja pakietowa pozwala niskim kosztem wykonać najtrudniejsze prace. Wykończenia takie charakteryzują się dużą powtarzalnością wykonywanych wnętrz i małą podatnością na zmiany wynikające z własnych oczekiwań.

Warto też w tym miejscu raz jeszcze zaznaczyć, że prezentowane przez nas wersje standardów Elegance, Casual, Loft i Basic dotyczą mieszkań wykończonych kompletnie i gotowych do zamieszkania. Opcjami pakietowymi są warianty Start, Comfort i Premium

Wykańczanie wnętrza pod klucz to usługa, której celem jest bezproblemowe przeprowadzenie inwestora przez cały proces wykończenia mieszkania. Od projektu, który robimy pod oczekiwania klienta, przez prace remontowe, zakup i montaż wyposażenia łazienek, zamówienie i montaż podłogi, drzwi, tapet, mebli  wolnostojących,  po kuchnie gotowe lub robione na zamówienie, sprzęty AGD, klimatyzacja i kino domowe  czy nawet zasłony w oknach i zastawa stołowa na stole.

Wchodzisz i mieszkasz: wykończenie mieszkań, domów i apartamentów pod klucz