fbpx

Usługi wykończeniowe Kraków

takie pytanie zadajemy w wyszukiwarce Google. Czego jednak oczekujemy, co dla każdego z nas oznacza to określenie – usługi wykończeniowe. Czy na pytanie nasze odpowiada firma remontowa, która wykona gładzie w mieszkaniu i wykona malowanie ścian, położy płytki w łazience. Czy tego oczekujemy po określeniu usługi wykończeniowe ? Czasami tak! Szczególnie kiedy większość rzeczy chcemy wykonać osobiście. Kupić każdy element najtaniej, znaleźć wykonawcę, który zrobi wszystko najtaniej. Taki sposób wykończenia mieszkania nie jest niczym dziwnym. Często nie mamy na tyle dużo budżetu, by pozwolić sobie na to, by ktoś ściągnął nam z głowy problemy czyli za nas wykonał większość prac trudnych, czasochłonnych, wymagających od ekipy remontowej dokładności. Jeśli jednak możemy sobie pozwolić na taki luksus, by powierzyć komuś zaprojektowanie i wykończenie mieszkania, to na pewno warto z takiej usługi skorzystać.

A może to określenie znaczy coś więcej. Może znaczy to wykonanie prac remontowy ale również zakup wszelkich materiałów związanych z tą usługą. Może firma wykończeniowa to również położenie płytek w kuchni, przedpokoju. Firma wykończeniowa to może jednak coś więcej niż samo układanie płytek i malowanie?

Usługi wykończeniowe

W naszym rozumieniu tej usługi, to coś znacznie więcej niż malowanie czy kładzenie płytek. Usługi wykończeniowe to również projekt wnętrza, wykonany przez architekta wnętrz,  wszelkie prace remontowe ale również zakup i montaż produktów wyposażenia łazienek: płytki ceramiczne, umywalka, wanna, kabina prysznicowa czy bateria do kabiny natryskowej. Najczęściej jednak idziemy dalej w realizacji naszej usługi. W naszym zakresie są również meble na zamówienie, kuchnia na zamówienie, szafa wnękowa na zamówienie i wszelkie inne produkty stolarskie, które należy wykonać i dopasować do wymiarów istniejącego wnętrza. To wszystko wykonujemy w ramach naszej usługi wykończeniowej która realizujemy w Krakowie