fbpx

Poszukując firm zajmujących się wykończeniami wnętrz na frazę “wykańczanie wnętrz Kraków”, można się spotkać z wieloma znacznie różniącymi się od siebie przedsiębiorstwami, a nawet prywatnymi osobami. W poniższym artykule wskazujemy czym różni się nasza oferta i dlaczego ciężko znaleźć odpowiedniego wykonawcę.

Wykańczanie wnętrz Kraków

Zaczynając swoje poszukiwania trafiamy na jeden z największych portali ogłoszeniowych w Polsce. Jak można się domyślić, zdecydowana większość ogłaszających się to osoby prywatne lub firmy “krzak”, które pod pozorem niższej ceny tak naprawdę zaniżają głównie jakość usługi. W naszym kraju na każdym kroku i w każdym mieście można się spotkać z wieloma negatywnymi opiniami o budowlańcach.  Czy rzeczywiście przyczyną jest brak odpowiednich osób? Czy może trzeba szukać problemu gdzieś indziej?

Projekty wnętrz

Uważamy, że podstawowym problemem, jaki występuje przy remoncie jest brak profesjonalnego projektu wnętrza. Wydaje się, że niewielkiej grupy osób rzeczywiście nie stać na profesjonalną firmę, jednak wbrew pozorom niska cena i idąca za tym niska jakość przekłada się na wiele negatywnych kwestii. Główną z nich jest brak zadowolenia po remoncie – wielu klientów takich firm narzeka, że usługa nie została wykonana tak, jakby tego oczekiwali. Dzieje się tak nie tylko z powodu ignorancji wykonawców, ale przede wszystkim z braku projektu wnętrza. Dlaczego jest on taki ważny? To na jego podstawie powinno zostać wykończone wnętrze. Dobieranie wszystkiego samodzielnie, począwszy od wyglądu sprzętów domowych, przez rodzaj użytych materiałów, po kolor ścian może okazać się złudną oszczędnością.

Jak działamy w Saniwell?

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, więc pierwszą rzeczą jaką robimy jest rozmowa. Na jej podstawie projektant wnętrz przygotowuje wstępny, konsultowany z klientem projekt. Po jego akceptacji ekipa przystępuje do realizacji. Dzięki projektowi nie ma możliwości, by ostateczny efekt znacząco różnił się od założeń. Nigdy nie poddajemy się i dokładamy wszelkich starań, by zgodność była jak największa i czasem sięga ona nawet 99,9%. Poniżej przykładowe efekty:

Dzięki temu, że jesteśmy powiązani z Sanitbuy mamy możliwość szybkiego pozyskiwania odpowiednich materiałów w rozsądnych cenach.