Projekt klasycznego wnętrza i kompleksowe wykończenie pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

W SaniWell wnętrza pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” odpowiadamy za wszystkie prace prowadzące do wnętrza gotowego do zamieszkania. Projektowane, wykańczane, meblowane i wyposażane mieszkania są odzwierciedleniem potrzeb, gustów i możliwości finansowych naszych klientów. Dlatego właśnie każde ze zrealizowanych przez nas wnętrz jest wyjątkowe!

Projekt mieszkania: szary, biel i drewno

Mieszkanie liczy 64 mkw. i jest zlokalizowane na krakowskim Dąbiu. Projekt mieszkania odwołuje się do klasycznego połączenia szarości z drewnem. Stonowana i ciepła barwa sprawia, że mieszkanie odbieramy jako przytulne i stylowe. Co więcej, czarne dodatki w postaci oświetlenia, ościeżnic drzwi czy ramek na zdjęcia fantastycznie akcentują kolorystyczny motyw przewodni. Ciekawym i modnym dodatkiem są drewniane lamele dekoracyjne w salonie.

Miejsce do przechowywania i meble na wymiar

Właściwie zaprojektowane i wykonane meble ułatwiają organizacje i przechowywanie rzeczy. W przedpokoju zaprojektowano szafę na wymiar. Natomiast w kuchni przewidziano miejsce do przechowywania wina. Warto również zwrócić uwagę na pełną zabudowę w kuchni. Co więcej, liczne szuflady i szafki ułatwią przechowywanie sprzętów kuchennych, naczyń i produktów spożywczych. Zaprojektowana w łazience szafka podumywalkowa  oraz półka wewnątrz ściany prysznicowej ułatwiają zachowanie czystości w pomieszczeniu. Nie inaczej jest z zaprojektowanym domowym biurem. Home office składa się z długiego biurka, komody, kolumny i szafek górnych, które wykonano na wymiar.

Galeria zdjęć mieszkania:

Galeria wizualizacji:

Usługa kompleksowego wykańczania wnętrz „wchodzisz i mieszkasz”

Realizowane wnętrze jest przykładem naszego standardu pełnego wykończenia, wyposażenie i umeblowania wnętrz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”. Mieszkanie zaprojektował architekt wnętrz, natomiast pełne wykończenie i wyposażenie oznacza wykonanie mebli na wymiar i montaż mebli gotowych do wszystkich pomieszczeń, zamówienie i zainstalowanie produktów wyposażenia, w tym m.in.: AGD, RTV, systemy smart home, klimatyzacje itd.