fbpx

Projekt i wykończenie łazienek pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Przedstawiamy galerię łazienek, które mieliśmy przyjemność zaprojektować i zrealizować w ramach wykańczanych przez nas mieszkań, domów i apartamentów. Mamy nadzieję, że załączona galeria okaże się inspiracją podczas poszukiwania wymarzonych rozwiązań. Każde z mieszkań, w tym przestawionych łazienek, zostało zaprojektowane przez architekta. Następnie wnętrza zostały kompleksowo wykończone, wyposażone i umeblowane pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”.

Wykańczanie łazienki – co warto wiedzieć?

Podstawą dla ergonomicznej i pięknie wyglądającej łazienki jest projekt. Warto, aby już na etapie przygotowawczym uwzględnić potrzeby i nawyki użytkowników. Dlatego przygotowaliśmy wpis na naszego bloga, w którym omawiamy podstawowe założenia dla łazienek. Co więcej, chcąc mieć łazienkę dostosowaną do własnych gustów i oczekiwań, warto skorzystać z usługi architekta.

Galeria zdjęć i wizualizacji realizacji SaniWell

Nasze główne biuro mieści się na ul. Kobierzyńskiej 186G w Krakowie. Zapraszamy wszystkie osoby szukające kompleksowej usługi pod klucz dla swoich mieszkań. Co więcej, prowadzimy również spotkania online.

SaniWell – projekt łazienki i wykończenie pod klucz – wchodzisz i mieszkasz Kraków Małopolska Katowice Śląsk