fbpx

Wykończenie pod klucz mieszkania w inwestycji Matexi – Świtezianki

 

Mieszkanie w pełni zaprojektowane i zwizualizowane, a następnie kompleksowo wykończone i wyposażone w standardzie “wchodzisz i mieszkasz”. Nasza kolejna realizacja w inwestycji dewelopera Matexi na krakowskim Dąbiu.

W mieszkaniu o metrażu 66.5 mkw., odczuwanie obecna jest inspiracja estetyką boho oraz mid-century modern. To zmyślna i intrygująca gra ciepłych barw, kontrastowe i szczegółowo dobrane czarne i miedziane dodatki, łazienkowe płytki o wzorze lastryko oraz zaprojektowane na wymiar meble, które w pełni wykorzystują dostępną przestrzeń.

 

Boho i mid-century modern

Wnętrza inspirowane stylami min-century modern i boho ponownie zyskują na popularności. To przestrzeń precyzyjnie zaprojektowania, skupiająca się na delikatnych i ciepłych kolorach oraz ergonomiczności i designie wnętrz lat 50tych i 60tych, oczywiście w uwspółcześnionej formie. Ta ponadczasowa estetyka o modernistycznych korzeniach doskonale wpisuje się w nowoczesne wzornictwo.

Przestronny salon z aneksem kuchennym to miejsce spotkań i wspólnych posiłków. Meble na nóżkach dodają lekkości przestrzeni, a jasne odcienie i drewniane wykończenie kuchni to nawiązanie do nurtu mid-century. Co więcej, pięknie prezentuje się lustrzana dekoracja z podświetleniem uzupełniona o lamele ścienne. Jest to oryginalne uzupełnienie przestrzeni salonu.

 

W przedpokoju zapewniono szafy do przechowywania ubrań, drobne dekoracje ścienne jak również miejsce na zawieszenie codziennych płaszczy i kurtek. Haki wkomponowano w ozdobne lamele ścienne z LEDowym podświetleniem.

 

W sypialni oraz gabinecie silnie odczuwalne są inspiracje estetyką bauhaus. Dlatego ciepłe kolory budują spójną całość z geometrią i ponadczasowym minimalizmem. Wszystkie elementy wykończenia wraz z pełnym wyposażeniem zostały zaprojektowane, dostarczone i zmontowane przez firmę SaniWell. Co więcej, również meble na wymiar wykonywane są w ramach usługi “wchodzisz i mieszkasz”. Dlatego usługa pod klucz “wchodzisz i mieszkasz” jest najbardziej spersonalizowaną i kompletną opcją na wykończenie mieszkania.

W gabinecie zapewniono wygodne miejsce do pracy zdalnej i wypoczynku przy ulubionej książce. Natomiast w sypialni telewizor wkomponowano w zabudowę, przez co urządzenie udało się wpasować estetycznie w przestrzeń pomieszczenia.

 

W łazience i WC mamy połączenie jasnych odcieni z kontrastami. Czarne i miedziane dodatki fantastycznie prezentują się w beżowych odcieniach i subtelnym podświetleniu. Tutaj również mamy obecne meble o drewnianym odcieniu, co nadaje spójności z pozostałymi pomieszczeniami.

 

Galeria zdjęć