fbpx

Mieszkanie w stylu glamour zaprojektowane i wykończone pod klucz “wchodzisz i mieszkasz” w inwestycji Osiedle KRK dewelopera Echo Investment.

Szykowne wnętrze zaprojektowane i wykończone w stylu glamour. Spotykamy się tutaj z połączeniem delikatnej szarości i intensywnych, wyrazistych kolorów z subtelnymi złotymi dodatkami. Dlatego każdy element wyposażenia został dobrany w taki sposób, aby styl mieszkania był spójny, a wnętrze prezentowało się elegancko. Co więcej, efektem usługi “wchodzisz i mieszkasz” jest wnętrze nie tylko piękne, ale również przemyślane i funkcjonalne. Mieszkanie w inwestycji Osiedle KRK dewelopera Echo Investment zostało w wykończone, w pełni umeblowanie i wyposażone.

Elegancki salon z aneksem kuchennym

Ciemnogranatowa zabudowa kuchenna połączona gołębim szarym i złotymi dodatkami prezentuje się fantastycznie. To właśnie szarość z granatem są kolorystycznym motywem przewodnim dla całego mieszkania. Do pełnowymiarowej zabudowy kuchennej wybrano AGD marki m.in.: TEKA.

Złota armatura świetnie prezentuje się w połączeniu z uchwytami i płytkami o marmurkowym wzorze. Co więcej, to pudrowo różowa sofa doskonale komponuje się z ciemnym odcieniem zabudowy kuchennej.

Na szczególną uwagę zasługuje oryginalne i piękne wykończenie ścian. Jedna strona pomieszczenia została udekorowana fototapetą z motywem tancerki, gdzie druga strona została wykonana ze zwierciadeł. Lustrzana tafla reflektuje pomieszczenie, sprawiając, że pomieszczenie wydaje się większe. Efekt jest cudowny. Niewielkim dodatkiem, który sprawia, że wnętrze jest interesujące i oryginalne jest również dekoracyjna lampa o kształcie baniek.

Sypialnia w stylu glamour

Zupełnie jak w salonie, motywem przewodnim w sypialni jest szarość połączona z odcieniem granatu. Na szczególną uwagę zasługuje dodatkowe wyposażenie wypoczynkowe w postaci hamaku. To doskonałe miejsce do relaksu z ulubioną książką. W sypialni w stylu glamour nie mogło zabraknąć złotych dodatków, w tym oryginalnego ściennego zegara. Co więcej, jest to dekoracja nie tylko bardzo atrakcyjna wizualnie, ale również praktyczna.

Szykowna łazienka w stylu glamour

Pomimo niewielkiego metrażu to łazienka szczegółowo zaplanowano i efektywnie zaaranżowana. Złota armatura wspaniale komponuje się z marmurowym wzorem płytek i dekoracyjną mozaiką. Walk-in z wykonanym odpływem liniowym ułatwiają dostęp i pięknie się prezentują. Zabudowa na wymiar odwołuje się do kolorów, które spotykamy w salonie i sypialni. Całość pomieszczenia składa się na wnętrze eleganckie i stylowe.

Poniżej prezentujemy galerię wizualizacji wnętrza w stylu glamour