fbpx

Mieszkanie inwestycyjne w Częstochowie wykończone pod klucz. Mieszkanie pod wynajem na Śląsku

 

Mieszkanie pod wynajem to doskonała inwestycja na Śląsku. Zarówno w przypadku przygotowania apartamentów pod wynajem krótko, jak również długoterminowy firma SaniWell zajmuje się kompleksowym wykończeniem, wyposażeniem i umeblowaniem całego apartamentu pod klucz.

Wnętrza wykańczane pod wynajem są wyposażane w szafy i sprzęty domowe, funkcjonalne meble i oświetlenie, akcesoria kuchenne, drobne dekoracje i tekstylia. Dowiedz się więcej o usłudze wykańczania i urządzania pod klucz mieszkań przeznaczonych wynajem. W ramach naszej usługi również wykonujemy profesjonalną sesję zdjęciową wykończonego wnętrza. Takie zdjęcia mogą posłużyć do promocji Państwa mieszkania wśród potencjalnych najemców. Województwo Śląskie jest prężnie rozwijającym się regionem i dzięki doskonałej komunikacji międzymiastowej, rynek najmu jest atrakcyjny dla osób pracujących na Śląsku, jak również turystów. Częstochowa jest jednym z popularnych adresów Województwa Śląskiego,  nie tylko z uwagi na lokalne zabytki. W niespełna godzinę możemy dostać się do centrum Katowic, które oferują wachlarz atrakcji. Częstochowa jest doskonałą lokalizacją dla mieszkań inwestycyjnych, przeznaczonych m.in.: pod wynajem.

Za wszystkie prace związane z wykończeniem pod klucz nowo zakupionego mieszkania w Częstochowie, kompleksowym wyposażeniem i przygotowaniem go pod wynajem odpowiedzialna jest firma SaniWell.

 

Zdjecia wykończonego wnętrza:

 

Wizualizacje: