fbpx

Usługa wchodzisz i mieszkasz na Śląsku- projektowanie wnętrz pod indywidualne potrzeby i kompleksowe wykańczanie mieszkań pod klucz.

Zakupione od dewelopera mieszkanie to początek drogi do wymarzonego “M”. Stan mieszkania w momencie odbioru przez klienta określany jest mianem stanu deweloperskiego i wymaga wykończenia. Na szczęścia dalszą podróż można odbyć razem z SaniWell. Usługa realizowana przez naszą firmą prowadzi do wnętrza w pełni wykończonego i urządzonego pod klucz. Co więcej, są to wnętrza w pełni wyposażone i umeblowane. Po prostu gotowe do zamieszkania.

Czy może być tak, że jedna firma byłaby odpowiedzialna za projekt wnętrza, prace wykończeniowe, umeblowanie i wyposażenie całego mieszkania? Z SaniWell jest to możliwe.

Odpowiadamy za wszystkie prowadzone prace, w tym projekt wnętrza, prace remontowo-budowlane i etap wykończeniowy. Jesteśmy odpowiedzialni za wykonanie mebli na wymiar, montaż mebli gotowych i pozostałych produktów wyposażenia. Co więcej, wszystko realizujemy zgodnie z założeniami projektowymi. Mieszkania wykańczane pod klucz przez SaniWell są w pełni wyposażone. Dla Klienta oznacza to, że zatwierdzeniu projektu wnętrza powierza pełną realizację jednej firmie.

Projektowanie mieszkań i urządzanie pod klucz w Katowicach

Nasza usługa „wchodzisz i mieszkasz” jest najbardziej spersonalizowaną opcją na wykończenie wnętrz pod klucz. Nasza zindywidualizowana usługa jest zupełną nowością na rynku Śląskim. Dlatego zależało nam również na tym, aby stworzyć piękne i oryginalne biuro, w którym mamy przyjemność gościć naszych Klientów. Co więcej, przestrzeń biurową współdzielimy z pracownią projektową einteriors! Nasze nowe biuro mieści się pod adresem: Katowice, ul. Mickiewicza 10.

Każde z realizowanych przez nas mieszkań czy wnętrz domów jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. W końcu nasze preferencje są różne, a każdy z nas ma inny charakter pracy czy ulubiony sposób wypoczynku. Dlatego decydując się na usługę pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” bardzo duży akcent stawiamy na pierwszym etapie współpracy, czyli na opracowaniu projektu wnętrza. Etap projektowy polega na m.in.: przygotowaniu układu funkcjonalnego i propozycji aranżacji. Również przygotowywane są rysunki techniczne poszczególnych pomieszczeń, rozmieszczenia gniazdek czy konstrukcje mebli. Dobierane są materiały wykończenia takie jak płytki, podłogi i oświetlenie.

Również na etapie projektowym wybierane są produkty wyposażenia, w tym m.in.: sofa, stół z krzesłami, biurko do pracy czy łóżka, szafki nocne i zasłony w oknach. Warto podkreślić, że produkty są dobierane zależności od indywidualnych preferencji i możliwości finansowych i nie są ograniczane do pakietowych katalogów produktowych. Następnie przygotowywane są wizualizacje mieszkania z zastosowaniem wybranych materiałów i produktów.

Mieszkanie wykończone, wyposażone i umeblowane- gotowe do zamieszkania.

Firma SaniWell działa w Małopolsce i na Śląsku, a nasze biura zlokalizowane są w Krakowie i Katowicach. Jeśli szukają Państwo jednej firmy, która w całości odpowiada za proces projektowo-wykończeniowy to usługa „wchodzisz i mieszkasz” jest odpowiedzią na Państwa potrzeby. Co więcej, odpowiadamy za zamówienia materiałów, towarów, produktów wyposażenia i sprzętów. Następnie firma SaniWell wykańcza zaprojektowanie mieszkania wraz z montażem wyposażeniem i umeblowaniem wszystkich pomieszczeń.

Pod klucz Śląsk

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych tematem projektowania wnętrz i wykańczania pod klucz na Śląsku. Mieszkania oddawane przez SaniWell są gotowe do zamieszkania: wykończone, w pełni wyposażone i umeblowane. Możesz oddać swoje nowe mieszkanie w ręce SaniWell. Przygotujemy, wykończymy i wyposażymy mieszkanie zgodnie z projektem- możemy zrobić to za Ciebie.