Luksusowe wnętrze zaprojektowane i wykończone pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

 

Usługa pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” jest najbardziej spersonalizowaną opcją na wykończenie wymarzonego mieszkania i apartamentu. Co więcej, projekt wnętrza uwzględnia najdrobniejsze detale techniczne i indywidualny charakter użytkowników. Sprawia to, że wykończone i wyposażone mieszkanie staje się wyjątkowe.

 

Eleganckie mieszkanie zaprojektowane i wykończone pod klucz w inwestycji Piasta Park – Wawel Service

Z radością prezentujemy wizualizacje i zdjęcia do prestiżowej realizacji na Os. Piastów dewelopera Wawel Service. Projekt został przygotowany przez Pracownię Projektowania Wnętrz LOCI. Luksusowe wnętrze stanowi połączenie stylu klasycznego, francuskiego i glamour. Co więcej, każdy element wyposażenia i zastosowane materiały zostały dokładnie dobrane. Dlatego nawet drobne dodatki sprawiają, że wykańczane wnętrze jest niesamowite.

 

Złote dekoracje, sztukateria i meble na wymiar

Oświetlenie, designerskie meble, obrazy a nawet rzeźby- to wszystko składa się na to piękne wnętrze. Dlatego właśnie nasz standard „wchodzisz i mieszkasz” jest najbardziej kompletną usługą pod klucz do wykańczania wnętrz mieszkań. Każde oddane mieszkanie jest wyjątkowe, ponieważ zostało zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych klientów. Co więcej, niesamowicie prezentuje się łazienka. Złote dodatki, zabudowa meblowa wykonywana na wymiar z podświetleniem LED oraz wielkoformatowe płytki o marmurowym wzorze. To wszystko sprawia, że łazienka wygląda pięknie i elegancko.

 

Kuchnia na wymiar 

Przepięknie prezentuje się kuchnia, która swoim designem nawiązuje do estetyki art déco. Oryginalny wzór zaokrąglonej wyspy, frezowane wykończenie  i wysokiej jakości materiały składają się na przepiękny efekt. Co więcej, eleganckim uzupełnieniem są złote listwy. Całość w połączeniu z sztukaterią i ozdobnym oświetleniem jest niesamowita. 

 

Piękno detalu

Projektując, a następnie wykańczając mieszkanie pod klucz, zadbano o najdrobniejszy detal, który uczynił to wnętrze wyjątkowym i pięknym. Stylowa podłoga w jodełkę, dekoracyjne wykończenie ścian, prestiżowa zabudowa kominka czy szklane drzwi oddzielające salon od sypialni. Dlatego każdy z dobranych elementów wyposażenia i materiałów wykończenia sprawia, że mieszkanie odbierane jest jako wnętrze luksusowe i eleganckie. Warto zwrócić uwagę na ozdobne wykończenie szafy w przedpokoju, które przyozdobiono grafiką. 

 

Łazienka w stylu glamour 

Lakierowane meble, podtynkowe baterie, płytki o marmurowym wzorze i dużym formacie aż w końcu ozdobne lustro- wykończona łazienka prezentuje się pięknie i luksusowo. Co więcej, ciekawym detalem jest nablatowa umywalka o oryginalnym wzorze. Kolejnym detalem zmieniającym oblicze pomieszczenia jest wykończenie sufitu.  

 

Galeria wizualizacji:

 

Projektowanie i wykończanie wnętrz pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Nasza usługa obejmuje projektowanie, wykańczanie, wyposażanie i umeblowanie mieszkań pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”. Co więcej, odpowiadamy za cały proces projektowo-wykonawczy, zamówienia i logistykę, nadzór i koordynację prac wykończeniowych.