Luksusowe wnętrze zaprojektowane i wykończone pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Usługa pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” jest najbardziej spersonalizowaną opcją na wykończenie wymarzonego mieszkania i apartamentu. Co więcej, projekt wnętrza uwzględnia najdrobniejsze detale techniczne i indywidualny charakter użytkowników. Sprawia to, że wykończone i wyposażone mieszkanie staje się wyjątkowe.

Eleganckie mieszkanie zaprojektowane i wykończone pod klucz w inwestycji Piasta Park – Wawel Service

Z radością prezentujemy wizualizacje do obecnie trwającej prestiżowej realizacji na Os. Piastów dewelopera Wawel Service. Projekt został przygotowany przez Pracownię Projektowania Wnętrz LOCI. Oryginalnie luksusowe wnętrze stanowi połączenie stylu klasycznego, francuskiego i glamour. Co więcej, każdy element wyposażenia i zastosowane materiały zostały dokładnie dobrane. Dlatego nawet drobne dodatki sprawiają, że wykańczane wnętrze jest niesamowite.

Złote dekoracje, sztukateria i meble na wymiar

Oświetlenie, designerskie meble, obrazy a nawet rzeźby- to wszystko składa się na oryginalne wnętrze. Dlatego właśnie nasz standard „wchodzisz i mieszkasz” jest najbardziej kompletną usługą pod klucz do wykańczania wnętrz mieszkań. Każde oddane mieszkanie jest wyjątkowe, ponieważ zostało zaprojektowane pod indywidualne oczekiwania naszych klientów. Co więcej, niesamowicie prezentuje się elegancka łazienka. Złote dodatki, zabudowa meblowa wykonywana na wymiar z podświetleniem LED oraz wielkoformatowe płytki o marmurowym wzorze. To wszystko sprawia, że łazienka prezentuje się pięknie.

Przedstawiamy galerię wizualizacji:

Projektowanie i wykończanie wnętrz pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Nasza usługa obejmuje projektowanie, wykańczanie, wyposażanie i umeblowanie mieszkań pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”. Co więcej, odpowiadamy za cały proces projektowo-wykonawczy, zamówienia i logistykę, nadzór i koordynację prac wykończeniowych.