fbpx

Luksusowe mieszkanie wykończone w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Mieszkanie na Ruczaju w Krakowie to kolejne z zrealizowanych przez nas wnętrz. Co więcej, to doskonały przykład zastosowania zarówno drogich materiałów jak i wysokiej jakości prac wykończeniowych.

W prezentowanym mieszkaniu zastosowaliśmy wielkoformatowe spieki kwarcowe, specjalna winylową podłogę na podłożu korkowym, wypalany grafitowy blat, meble w okleinie naturalnej i lakierze. Klimatyzację, chowane w sufit oświetlenie i ogrzewanie wnętrza spięliśmy w jeden spójny system inteligentnego domu sterowany przez firmę Grenton. Wszystkie zastosowane rozwiązania sprawiają, że mieszkanie należy do najefektywniejszych i zarazem najdroższych, jakie wykonywaliśmy.

Galeria przedstawia zdjęcia zrealizowanego przez nas wnętrza:

Poniżej przestawiamy wizualizacje wnętrza:

Projekt wnętrza, pełne umeblowanie i wyposażenie pod klucz „wchodzisz i mieszkasz”

Istotne i wymagające szerszego omówienia są spieki kwarcowe kładzione na ścianach w łazience i salonie. Do obróbki spieków niezbędne są profesjonalne narzędzia (np. firmy RUBI). Doświadczenie naszych pracowników wsparte właściwymi narzędziami przekłada się na precyzyjną docinkę i rozłam tafli na odpowiedni rozmiar (np. odłam 3 cm pasek materiału na długości 250 cm, wycinka dowolnych otworów w odpowiednim miejscu tego niezwykle twardego materiału). Duże znaczenie mają również właściwe prowadnice pozwalające na precyzyjne ułożenie spieków na ścianie.

Warto w tym miejscu zauważyć, że jeden błąd w obróbce tej płyty to często jej utrata, a co za tym idzie to dodatkowy koszt. Dlatego nie każdy wykonawca potrafi i chce się podjąć tej pracy. Więcej na temat wykończenia wnętrz spiekami kwarcowymi dostępne tutaj.