W roku 2016 rozpoczęliśmy pracę nad nową realizacją – apartamentem na ul. Solnej w Krakowie. Proces wykańczania wnętrza, jak zawsze, rozpoczyna się od przygotowania projektu a kończy na pracach porządkowych wykończonego i umeblowanego już mieszkania.

Apartament przeznaczony jest na wynajem. Został wykonany w odpowiednim standardzie, z materiałów średniej klasy. Efekt finalny zachwyca. Świetnie został zaprojektowany salon z aneksem kuchennym. Oryginalnym rozwiązaniem okazała się biblioteczka z przestrzenią na kino domowe.

Po 2 miesiącach pracy oddajemy do użytku oba mieszkania. Wykonane zgodnie z projektem i wyglądające prawie jak w projekcie.

Prace remontowo-budowlane oraz cały proces wykończenia mieszkania pod klucz, wymaga od nas czujności i krytycznego podejścia do każdego projektu. Jako firma wykończeniowa bierzemy na siebie również odpowiedzialność za to, żeby stworzyć wnętrze zgodne z projektem ale również by do tego projektu zgłaszać uwagi i spostrzeżenia, jeśli w trakcie prac remontowych uznamy, że coś wymaga korekty.  Wszędzie tam gdzie pracują ludzie pojawiają się niedociągnięcia, dlatego do żadnego projektu nie podchodzimy bezkrytycznie.  Ten swoisty nadzór jest częścią naszej usługi jaką jest wykańczanie wnętrz pod klucz.

Mieszkania z góry przeznaczone były na wynajem. Inwestor miał jednak określone oczekiwania jakościowe. Zastosowaliśmy materiały średniej klasy: płytki ceramiczne Tubądzin, baterie łazienkowe Kludi, częściowo meble Ikea a częściowo robione na wymiar, osprzęt elektryczny Berker.