fbpx

Wykończenie mieszkania pod inwestycje w Krakowie

Proces wykańczania wnętrza, jak zawsze, rozpoczyna się od przygotowania projektu, a kończy na pracach porządkowych wykończonego i umeblowanego już mieszkania. Apartamenty zlokalizowane przy ul. Solnej w Krakowie przeznaczone są na wynajem. Zostały wykonane w odpowiednim do budżetu standardzie, z materiałów średniej klasy. Co najlepsze, efekt finalny zachwyca! Świetnie prezentuje się salon z aneksem kuchennym, gdzie zastosowano połączenie czarnych frontów z drewnem.

Wykończenie pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Prace remontowo-budowlane oraz cały proces wykończenia mieszkania pod klucz, wymaga od nas czujności i krytycznego podejścia do każdego projektu. Co ważne, jako firma wykończeniowa bierzemy na siebie również odpowiedzialność za to, żeby stworzyć wnętrze zgodne z projektem, ale również, by do tego projektu zgłaszać uwagi i spostrzeżenia, jeśli w trakcie prac remontowych uznamy, że coś wymaga korekty.  Wszędzie tam, gdzie pracują ludzie pojawiają się niedociągnięcia, dlatego do żadnego projektu nie podchodzimy bezkrytycznie.  Ten swoisty nadzór jest częścią naszej usługi, jaką jest wykańczanie wnętrz pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Mieszkania przeznaczone były na wynajem. Inwestor miał jednak określone oczekiwania jakościowe. Zastosowaliśmy odpowiednie do klasy wykończenia i możliwości finansowych materiały, m.in.: płytki ceramiczne Tubądzin, baterie łazienkowe Kludi, osprzęt elektryczny Berker, częściowo meble Ikea, a częściowo robione na wymiar. Co więcej, zastosowanie drzwi przesuwnych oddzielających salon do sypialni sprawia, że mieszkanie staje się większe optycznie. Jest to również rozwiązanie, które wpływa na finalną cenę wykończanego wnętrza, jednak drzwi przesuwne nadają wnętrzu bardziej eleganckiego wymiaru.

Galeria zdjęć

Po 2 miesiącach pracy oddajemy do użytku oba mieszkania. Wykonane zgodnie z projektem. Poniżej przestawiamy wizualizację wnętrz: