fbpx

Poszukując firmy, która zrealizuje profesjonalnie wykończenie wnętrz w Krakowie może zając bardzo dużo czasu. Pomimo tego, że wiele osób wolałoby otrzymać rekomendację od znajomego, to liczba rzetelnych osób nie jest zbyt długa. Poszukiwania przerzuca się więc do internetu…

Wykończenie wnętrz Kraków

Słowo kluczowe “wykończenie wnętrz Kraków” jest jednym z częściej wyszukiwanych w Google podczas poszukiwań usług wykończeniowych na podstawie statystyk. Po otwarciu wyników naszym oczom ukazuje się mnogość ofert i wizytówek. Jak się w tym odnaleźć? Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy remontowo – budowlanej? Jak uniknąć realizacji legendy o “złych” budowlańcach w naszym mieszkaniu lub domu?

Profesjonalizm w wykańczaniu wnętrz

Naszym zdaniem tylko firma posiadająca projekt wnętrza jest w stanie w pełni zaspokoić potrzeby klienta i sprawić, by był możliwie maksymalnie zadowolonych z wykonanych prac. Współpracujemy zatem tylko z solidnymi projektantami, aby już na samym początku uniknąć nieporozumień. Projekt wnętrza jest ważny nie tylko ze względu na względy umowne (by praca była wykonana zgodnie z założeniami) ale pozwala także, np. na uniknięcie niespodzianek niedopasowania danych elementów wnętrza do reszty. Po zatwierdzeniu przez zleceniodawcę projektu przystępujemy do prac, których harmonogram oczywiście zna klient i są one do niego dopasowane.

Co jednak najbardziej wpływa na pozytywne efekty procesu wykańczania wnętrz?

Nadzór architekta wnętrz nad ich wykończeniem

Ważne jest, by ktoś kompetentny nadzorował prace prowadzone w ramach projektu. Kto jednak może to zrobić lepiej od projektanta/architekta wnętrz? Klient często nie jest w stanie zauważyć na etapie prac pewnych niewidocznych na pierwszy rzut oka niedoskonałości i nie zawsze jest w stanie zwrócić uwagę na odstępstwa. Zdejmujemy zatem z naszych klientów obowiązek ciągłego poprawiania i patrzenia na ręce pracownikom. Celem jest nie tylko poprawne zakończenie pracy, ale także pełne zadowolenie klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi zdjęciami, pochodzącymi z wykonanych przez nas wnętrz. Jeśli nasz opis spodobał się Państwu, zachęcamy do kontaktu i omówienia Państwa potrzeb.