fbpx

Mieszkanie pod klucz na Osiedlu Piltza dewelopera KG Group

 

Mieszkanie kompleksowo wykończone pod klucz zgodnie z projektem wnętrza? Przedstawiamy nieruchomość zrealizowaną na krakowskim Ruczaju, na Osiedlu Piltza grupy deweloperskiej KG Group. Naszym kompleksowym i w pełni zindywidualizowanym standardem wykańczania wnętrz jest usługa “wchodzisz i mieszkasz”. Poniżej zestawiono wizualizacje z urządzonym i wyposażonym mieszkaniem.

Firma SaniWell odpowiada za wszystkie prace czyniące wnętrze gotowym do zamieszkania: od kompleksowego projektu z wizualizacjami, przez wszelkie prace remontowo-budowlane, wykonanie mebli na wymiar, zakup i montaż wyposażenia aż po dostarczenie dekoracji i tekstyliów. Usługa “wchodzisz i mieszkasz” jest najbardziej kompletnym rozwiązaniem pod klucz na rynku projektowo-wykończeniowym, a klientom korzystającym z naszych usług pozostaje cieszyć się z zakupionej nieruchomości od samego początku. Bez zbędnych zmartwień związanych z wykończeniem i remontem.

Poniżej przedstawiamy galerię wizualizacji i zdjęcia gotowego lokalu w inwestycji Osiedle Pitlza – HG Group

 

Salon

 

 

Hol

 

Łazienka

 

Pozostałe zdjęcia inwestycji na Osiedlu Piltza – KG Group

Wykończenie pod klucz nowoczesnego wnętrza w ciemnych kolorach

 

Przedstawiamy realizację pod klucz wnętrz nowoczesnego mieszkania na ul. Banacha w Krakowie. Inwestycja została zaprojektowana w myśl o stonowanej, ciemniejszej palecie kolorystycznej. Dominujące są tutaj odcienie szarości, materiały o kamiennych wzorach oraz czarne dodatki.  To klasyczne wnętrze odporne na czas. 

Warto zauważyć lamele ścienne i podwieszany sufit w salonie – modne dodatki nadające wnętrzom atrakcyjności. Co więcej, w motyw przewodni mieszkania doskonale wpasowują się czarne drzwi. Szara zabudowa przedpokoju płynnie przechodzi w meble kuchenne. Za wszystkie zaprojektowane elementy wykończenia i wyposażenia mieszkania przy ul. Banacha odpowiada firma SaniWell – jest to standard “wchodzisz i mieszkasz”, którego efektem są wnętrza gotowe do zamieszkania. W wykończonym mieszkaniu zainstalowane zostanie wyposażenia takie jak klimatyzacja, telewizor, meble ruchome czy AGD. Mieszkania o ciemnym motywie stają się coraz popularniejsze – prezentują się ponadczasowo i elegancko.  Tutaj znajdziecie informacje o innej realizacji, której motywem przewodnim były czernie. 

 

Projekt i urządzenie pod klucz nowoczesnego mieszkania w Katowicach

Jakie jest nowoczesne mieszkanie? Może być to przestrzeń o współczesnym designie. Takim, w którym dominują lamele dekoracyjne i podwieszane meble nadające lekkości wnętrzom. To również stosowanie LEDów oraz energooszczędnych lamp o przemyślanej, punktowej lokalizacji. Nowoczesne mieszkanie to również takie, w którym przewidziano miejsce do ergonomicznej pracy zdalnej. Również to otwarta kuchnia z salonem, goszcząca najbliższych i stwarzająca warunki do codziennych interakcji mieszkańców.

Bez względu na to, czy jest to mieszkanie inwestycyjne, czy Twój wymarzony dom, to standardem nowoczesnych wnętrz jest klimatyzacja, komfortowa łazienka, zaprojektowanie i wykonanie na wymiar funkcjonalnych mebli czy nawet zaplnanowanie miejsca na roślinność. Przykładem takiego nowoczesnego wnętrza jest mieszkanie wykańczane w Katowicach. Poniżej przedstawiamy wizualizacje urządzanego pod klucz mieszkania w standardzie “wchodzisz i mieszkasz”.

 

 

Jasne, lekkie i przytulne wnętrze mieszkania zlokalizowanego w inwestycji przy ul.Morcinka w Krakowie

 

Zaprojektowane i urządzone pod klucz mieszkanie znajduje się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Wzgórza Krzesławickie przy ulicy Morcinka w Krakowie. To piękne, lekkie i przytulne wnętrze jest połączeniem delikatnych kolorów, ponadczasowego designu zorientowanego na użytkownika oraz praktycznych rozwiązań.

 

W kuchni jest miejsce na urządzenia takie jak termomiks, w sypialni przewidziano miejsce na toaletkę z lustrem i telewizor. Natomiast w przedpokoju nie zabrakło siedziska oraz przeszkleń ułatwiających się codzienne zbieranie się do wyjścia. Minimalistycznie, acz ergonomiczne prezentują się łazienki. Utrzymane w identycznej stylistyce, różniące się wyposażeniem, dzięki czemu zwolennicy zarówno wanny, jak i prysznica będą usatysfakcjonowani. Na szczególną uwagę zasługują zjawiskowe schody łączące salon z pokojami na górze. Wykończenie lamelami nadaje konstrukcji ciekawego i lekkiego charakteru.

W mieszkaniu przy ul. Morcinka nie zabrakło funkcjonalnej garderoby, eleganckiego oświetlenia oraz wyposażenia, które sprawia, że wnętrze staje się gotowym do zamieszkania: kuchennego stołu, krzeseł, sofy, AGD i RTV a nawet zasłon i dekoracji ściennych.

 

Galeria wizualizacji

Wykończenie pod klucz mieszkania 45 mkw w Krakowie w inwestycji Acatom Piastowska.

Przedstawiamy projekt do wykańczanego pod klucz mieszkania w inwestycji Piastowska dewelopera Acatom. Układ tego dwupokojowego mieszkania pozwalał na ergonomiczne zagospodarowanie przedpokoju szafą na wymiar oraz zaprojektowanie pełnowymiarowego aneksu kuchennego. Tym sposobem łatwiej zadbać o codzienny porządek. Nawet niewielka wyspa kuchenna sprawdzi się jako miejsce szybkich posiłków dla dwójki, natomiast większy stół zlokalizowano przy okach.

W wykańczanym mieszkaniu w inwestycji Acatom – Piastowska nie zapomniano o wszystkich elementach, które czyniłoby to wnętrze gotowym do zamieszkania. Co więcej, w sypialni znalazło się miejsce na biurko do pracy zdalnej wykonane przez stolarza, natomiast łazienka kultywuje minimalistyczny czarno-biały charakter, spotykany w kuchni. Warto zauważyć obecność coraz popularniejszych żaluzji drewnianych, które ocieplają wnętrze, nadając bardziej klasycznego wyglądu.

 

Salon:

Ponadczasowe połączenie bieli z czernią, kompleksowe wykończenie z pełnym wyposażeniem i dekoracjami. Piękne wnętrze gotowe do zamieszkania – tym jest właśnie standard “wchodzisz i mieszkasz”

 

Sypialnia i łazienka:

Wnętrze gotowe do zamieszkania, to przestrzeń w pełni umeblowana i wyposażone, zgodnie z oczekiwaniami i budżetem naszych klientów. Meble zostały wykonane na wymiar, zgodnie z projektem i wizualizacjami.

 

 

Wizualizacje:

 

Za wszystkie prace prowadzone w tym mieszkaniu w inwestycji Piastowska dewelopera Acatom, w tym zakup i montaż wyposażenia odpowiada firma SaniWell.

Wykończenie mieszkania pod klucz w standardzie “wchodzisz i mieszkasz” w inwestycji dewelopera Dom-Bud przy ul. Glogera

 

Zaprojektowanie i wykończenie mieszkania pod klucz w inwestycji Glogera dewelopera Dom-Bud. Kompleksowa usługa pod klucz wchodzisz i mieszkasz obejmuje przygotowanie projektu wnętrza, prace remontowo-budowlane i wykończeniowe, wyposażenie i umeblowanie całego wnętrza mieszkania.

Co więcej,  realizację tego wnętrza przeprowadziliśmy w pełni zdanie. To dlatego, że Klientka do momenty zakończenia inwestycji mieszkała za granicą. Za wszystkie prace wykończeniowe, zakup towarów i wyposażenia oraz aranżacje i umeblowanie wnętrza odpowiadała firma SaniWell.

 

Klasyczny design

Motywem przewodnim w zaprojektowanym i wykończonym wnętrzu jest tradycyjny design. Delikatne, bardzo subtelne kolory o o jasnym odcinku, naturalne materiały i dyskretne złote dodatki. Ściany w przedpokoju, jak i szafy wykonane na wymiar, zaprojektowano z wertykalnymi dekoracjami. Mieszkanie w inwestycji Dom-Bud przy ul. Glogera jest przygotowane w taki sposób, aby sprawiało wrażenie przestrzennego i otwartego, zgodnie z oczekiwaniami Klientki.

W sypialniach przewidziano szafy do przechowywania ubrać, w łazience zainstalowano półokrągłą wannę narożną, a w pokoju wypoczynkowym znalazło się miejsce dla gości. Za zaprojektowanie, wykończenie, wyposażenie z umeblowaniem mieszkania odpowiadała jedna firma- SaniWell. Wszystkie prace przeprowadzono w pełni zdanie, z uwagi na to, że inwestorka na stałe przebywała poza granicami kraju.

 

Galeria wizualizacji

 

 

Wykończenie pod klucz mieszkania w inwestycji Develia – Ceglana Park

Projekt dwupoziomowego mieszkania przygotowany w ramach kompleksowej usługi wykończenia pod klucz “wchodzisz i mieszkasz” przygotowany dla prywatnego mieszkania klienta w inwestycji dewelopera Develia – Centralna Park.

Projekt mieszkania stanowi połączenie stonowanych odcieni szarości z drewnem i ciemnymi dodatkami. Te klasyczne zestawienie sprawia, że wykańczane design wnętrza jest ponadczasowy. Co więcej, w mieszkaniu zastosowano pewne dekoracyjne dodatki i elementy wykończenia, nadając wnętrzu odrobinę surowego i industrialnego charakteru.

 

Szarość, drewno i loftowy klimat

Wykończenie ścian i mebli w kolorach drewna i szarości w połączeniu z oświetleniem i dekoracjami o loftowym klimacie nadaje wnętrzu pewnego industrialnego charakteru. Szarość ścian kojarzy się z betonem, a ozdobne oświetlenie nad stołem jadalnianym luźno nawiązuje do fabrycznych lamp. Co więcej, w salonie połączonym z aneksem kuchennym znalazło się miejsce na wyspę kuchenną wykonywaną na wymiar. Na szczególną uwagę zasługują otwarte szafki, które dodają zabudowie kuchennej lekkości i nowoczesności.

SaniWell odpowiada za wszystkie prace prowadzące do wnętrza gotowego do zamieszkania: od projektowania i wizualizowania wnętrza, z uwzględnieniem potrzeb i możliwości finansowych klienta, przez prace remontowo-budowlane, wykończeniowe, zamawianie wszystkich materiałów, towarów i produktów wyposażenia, aż po pełne umeblowanie. Dlatego firma SaniWell dostarcza również dodatkowe usługi i elementy wyposażenia jak systemy smart home czy klimatyzacje jak w przypadku tego mieszkania. Wnętrze wykończone w usłudze wchodzisz i mieszkasz jest całkowicie przygotowane do wprowadzki.

 

 

Projekt wnętrza, wykończenie pod klucz i meble na wymiar

Projekt mieszkania został przygotowany z uwzględnieniem zagospodarowania całej dostępnej przestrzeni. Co więcej, warto zaznaczyć, że w hallu zapewniono odpowiednie miejsce do przechowywania ubrań oraz wygodne siedzisko. W dwupoziomowym mieszkaniu w inwestycji Ceglana Park dewelopera Develia opracowano wykończenie schodów czy zagospodarowanie pomieszczenia gospodarczego.

 

W gabinecie przewidziano duże, regulowanie biurko do pracy zdalnej, miejsce na drukarkę czy kanapę do wypoczynku. Co więcej, warto zwrócić uwagę na oryginalne wykończenie ściany. Białe i szare kolory oraz surowość zastosowanego materiału doskonale wpasowuje się w industrialną koncepcję wnętrza.

 

W sypialniach zapewniono przestrzeń do wypoczynku i przechowywania ubrań. Co więcej, każda z sypialni ma inny klimat przewodni- najważniejsze, aby przyszli użytkownicy czuli się w nich dobrze. Dlatego do każdego projektu wnętrza podchodzimy w sposób zindywidualizowany. Każdy z nas od projektowanej i wykańczanej pod klucz przestrzeni oczekuje czegoś innego.

 

Projekt łazienki zakładał odniesienie do motywu przewodniego, który obecny jest w całym mieszkaniu. Dlatego ponownie spotykamy tutaj szarość z drewnem, uzupełnioną o efektywne podświetlenia LEDowe. Całość prezentuje się estetycznie i ponadczasowo.

Projekt wnętrza i wykończenie pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” mieszkania o metrażu 67 mkw.

Mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Lublańska Park dewelopera Wawel Service liczy 67 mkw. i składa się z trzech niezależnych pokoi, połączonych korytarzem. Dla klienta istotne było, aby całą usługę projektowania, wykończenia i wyposażenia mieszkania móc powierzyć jednej firmie. Równie istotne były kwestie finansowe. Dlatego, aby sprostać możliwościom finansowym inwestora zaproponowano wyłącznie część mebli wykonywanych na wymiar. Pozostałe wyposażenie to produkty gotowe m.in.: z Ikea. Niemniej mieszkanie zostało zaprojektowane , rozrysowane i zwizualizowane, aby zaprezentować efekt finalny wnętrza gotowego do zamieszkania. Następnym krokiem współpracy z SaniWell jest usługa wykończenia, pełnego umeblowania i wyposażenia.

Projekt mieszkania w Krakowie

Pierwszym etapem współpracy z SaniWell jest zaprojektowanie mieszkania w taki sposób, aby odpowiadało oczekiwaniom i potrzebom inwestora. Układ 67 metrowego mieszkania umożliwił wyodrębnienie dwóch niezależnych pokoi, w tym jeden został uzupełniony o garderobę. Salon jest połączony z aneksem kuchennym- tam również zlokalizowano strefę dla spotkań i spożywania posiłków. Co więcej, aby dbanie o porządek było łatwiejsze i efektywniejsze wzdłuż korytarza zaplanowano montaż pojemnej szafy. W pomieszczeniu gospodarczym obok łazienki przewidziano zabudowę wykonaną na wymiar.

Salon i kuchnia

Salon połączony z aneksem kuchennym jest sercem tego mieszkania. Na etapie projektowym uwzględniono nie tylko przestrzeń do gotowania i magazynowanie, ale również przestrzeń jadalnianą i rozrywkową. Pełna zabudowa kuchenna w jasnym odcieniu nadaje wykończonemu pomieszczeniu lekkości. Wykończone pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” obejmuje pełne wyposażenie i umeblowanie wnętrza, z uwzględnieniem telewizora i szafki RTV, klimatyzacji i drobnych dekoracji.

Więcej inspiracji na kuchnie można znaleźć na naszej stronie.

Zabudowa w przedpokoju

Szafa w przedpokoju łączy się z wiszącą szafką i lustrem. Zastosowane rozwiązanie nadaje całej konstrukcji lekkości i nowoczesności. Na szczególną uwagę zasługuje oryginalne i ciekawe połączenie marmurowych płytek z panelami podłogowymi. Co więcej, design szafy w przedpokoju znajduje swoje odwołanie w zabudowie kuchennej.

Sypialnia z toaletką i miejscem do pracy

Klientowi zależało, aby w zaprojektowanej sypialni znalazło się miejsce na toaletkę oraz biurko do pracy zdalnej. Założeniem była maksymalizacja wykorzystania dostępnej przestrzeni. Pomiędzy łóżkiem wstawiono konsolę oraz duże okrągłe lustro w różowym kolorze, natomiast na ścianie wejściowej usytuowano biurko do pracy. Każdy z zaprojektowanych elementów wyposażenia zaproponował architekt, zgodnie z oczekiwaniami jakościowymi i możliwościami finansowymi klienta. Dlatego dla zredukowania kosztów zaproponowano gotowe meble z m.in.: Ikea i Agata Meble.

Więcej zrealizowanych sypialni znajdziecie na naszej stronie.

Łazienka w odcieniach drewna

Inwestor zdecydował się na wannę, którą zabudowano płytkami w odcieniach drewna. Takim samym wzorem płytek wykończono zabudowa pod umywalkę nablatową. Co więcej, zabudowę nad stelażem WC wykonano na wymiar. Zastosowany LED w półce nadaje konstrukcji nowoczesnego designu.

SaniWell wnętrza pod klucz – wchodzisz i mieszkasz

Standard pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” obejmuje usługę projektowania, wykończenia wnętrz, pełnego umeblowania i wyposażenia. Jest to najbardziej kompletna opcja wykończenia mieszkania dostępna na rynku projektowo-wykonawczym. Inwestor angażowany jest wyłącznie w etap projektowy. Przy asyście dedykowanego architekta wybierane są rozwiązania do mieszkania, materiały i produkty wyposażenia. Co więcej, za wszystkie prace związane z obsługą wykańczanego mieszkania odpowiada firma SaniWell.

Usługa „wchodzisz i mieszkasz” to pełna obsługa zamówieniowo-logistyczna, zarządzanie dostawami, koordynowanie i nadzór nad pracami wykończeniowymi, wykonanie i montaż mebli na wymiar, instalacja oświetlenia, AGD, sprzętów RTV, oświetlenia, jak również dostarczenie wybranych dodatków i dekoracji.

Projekt mieszkania w Krakowie i kompleksowe wykończenie w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”. Inwestycja dewelopera Atal przy ulicy Przybyszewskiego

Mieszkanie zaprojektowane, wykończone i w pełni wyposażone zgodnie z potrzebami naszych klientów. Przestronny salon z długą, dwupoziomową zabudową wykonywaną na wymiar to nie tylko wygodne miejsce do przygotowywania posiłków. To również przestrzeń rodzinnych spotkań, a nawet pracy zdalnej. Dodatkowo, pod kątem home office przewidziano biurko w sypialni, które pasuje do estetyki całego pomieszczenia.

Ponadczasowy design i ciepłe, domowe kolory

Mieszkanie zaprojektowano z myślą o potrzebach przyszłych użytkowników. Dlatego warto zwrócić uwagę, to subtelne połączenie drewnopodobnych frontów o delikatnym odcieniu z jasnymi i szarymi dodatkami. Zaprojektowana zabudowa pod telewizorem jest podwieszana, co nadaje konstrukcji lekkości. Co więcej, w szafkach górnych zastosowano panel LED. Efekt finalny prezentuje się fantastycznie.

Przepięknie prezentuje się łazienka. Zastosowane szare płytki o betonowej fakturze doskonale łączą się z drewnopodobnym gresem. Co więcej, zaprojektowane sufity podwieszane w przyjemny sposób doświetlają pomieszczenie.

Galeria mieszkania

Usługa pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” – wnętrze gotowe do zamieszkania

Nasz standard wchodzisz i mieszkaszto najbardziej kompletna usługa pod klucz. To dlatego, że nasza firma odpowiedzialna jest za pełen proces projektowo-wykonawczy, który prowadzi do wymarzonego wnętrza, gotowego do zamieszkania. Nasze biura mieszczą się w Krakowie i Katowicach, a świadczona usługa projektowania mieszkań i wykańczania pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” świadczona jest na terenie Śląska i Małopolski.

Mieszkanie dla rodziny zaprojektowane i wykończone pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Wnętrze zaprezentowanego poniżej mieszkania zaprojektowano z myślą o wszystkich mieszkańcach, nie zapomniano nawet o czworonożnych przyjaciołach. Już niedługo zakończone zostaną prace wykończeniowe w naszej kolejnej realizacji pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”. Każde z projektowanych, a następnie wykańczanych i wyposażanych przez nas wnętrz jest tworzone z myślą o indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach naszych klientów. Dlatego właśnie każde z oddawanych wnętrz jest wyjątkowe. Co więcej, usługa pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” jest najbardziej spersonalizowaną opcją wykończenia mieszkania.

Wykończenie pod klucz mieszkania w inwestycji Saska BLU dewelopera Bryksy

Mieszkanie znajduje się na krakowskim Płaszowie, w inwestycji Saska Blu dewelopera Bryksy. Blisko 60 m2 mieszkanie zaprojektowała pracownia BLOKHAUS STUDIO. Realizowane wnętrze charakteryzuje się połączeniem drewna w różnych odcieniach z ciemnymi i beżowymi kolorami.

Minimalistyczny salon

Przestrzeń salonu to wspaniała gra kolorów. Eleganckie połączenie drewna z odcieniami szarości i beżu oraz czarnymi dodatkami wyposażenia. Cudownie prezentuje się połączenie ciemnych płytek ściennych z zabudową kuchenną. Duży stół, centralnie zlokalizowany w salone, jest nie tylko miejscem spożywania posiłków, ale również rodzinnych spotkań. Co więcej, w projekcie uwzględniono również miejsce do pracy zdalnej.

Designerska i nowoczesna łazienka

Zgodnie z gustami klienta przygotowano nowoczesną łazienkę. Na spójne wnętrze składają się szare i drewniane płytki z czarnymi elementami wyposażenia. Co więcej, szafka z lustrzanym frontem wygląda bardzo elegancko, a do tego ułatwi magazynowanie m.in.: kosmetyków i środków higieny osobistej. Zaprojektowana łazienka prezentuje się fantastycznie.

Sypialnia rodziców i pokój dziecka

Projekt wnętrza to również zaaranżowanie sypialni i pokoju dziecka. Meble wykonywane na wymiar prezentują się pięknie. Co więcej, dostępna przestrzeń jest maksymalnie zagospodarowana. Na szczególną uwagę zasługuje projekt cudownej toaletki połączonej z lustrem. Stylu dodaje eleganckie oświetlenie toaletki i panele LED w szafach na wymiar. Najdrobniejszy detal wpływa na odbiór mieszkania, dlatego właśnie każde z realizowanych przez nas wnętrz jest projektowane przez architektów. Co więcej, architekt dodał do projektu sypialni ulubione wyposażenie inwestorów, w tym książki i gramofon.Projektowanie i wykończenie wnętrz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Usługa „wchodzisz i mieszkasz” to najbardziej kompletna opcja projektowania i wykańczania wnętrz. To dlatego, że za wszystkie prace prowadzące do wnętrza gotowego do zamieszkania odpowiedzialna jest nasza firma. Biuro SaniWell wnętrza pod klucz znajduje się w Krakowie i Katowicach.

Projekt klasycznego wnętrza i kompleksowe wykończenie pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

W SaniWell wnętrza pod klucz „wchodzisz i mieszkasz” odpowiadamy za wszystkie prace prowadzące do wnętrza gotowego do zamieszkania. Projektowane, wykańczane, meblowane i wyposażane mieszkania są odzwierciedleniem potrzeb, gustów i możliwości finansowych naszych klientów. Dlatego właśnie każde ze zrealizowanych przez nas wnętrz jest wyjątkowe!

Projekt mieszkania: szary, biel i drewno

Mieszkanie liczy 64 mkw. i jest zlokalizowane na krakowskim Dąbiu. Projekt mieszkania odwołuje się do klasycznego połączenia szarości z drewnem. Stonowana i ciepła barwa sprawia, że mieszkanie odbieramy jako przytulne i stylowe. Co więcej, czarne dodatki w postaci oświetlenia, ościeżnic drzwi czy ramek na zdjęcia fantastycznie akcentują kolorystyczny motyw przewodni. Ciekawym i modnym dodatkiem są drewniane lamele dekoracyjne w salonie.

Miejsce do przechowywania i meble na wymiar

Właściwie zaprojektowane i wykonane meble ułatwiają organizacje i przechowywanie rzeczy. W przedpokoju zaprojektowano szafę na wymiar. Natomiast w kuchni przewidziano miejsce do przechowywania wina. Warto również zwrócić uwagę na pełną zabudowę w kuchni. Co więcej, liczne szuflady i szafki ułatwią przechowywanie sprzętów kuchennych, naczyń i produktów spożywczych. Zaprojektowana w łazience szafka podumywalkowa  oraz półka wewnątrz ściany prysznicowej ułatwiają zachowanie czystości w pomieszczeniu. Nie inaczej jest z zaprojektowanym domowym biurem. Home office składa się z długiego biurka, komody, kolumny i szafek górnych, które wykonano na wymiar.

Galeria zdjęć mieszkania:

Galeria wizualizacji:

Usługa kompleksowego wykańczania wnętrz „wchodzisz i mieszkasz”

Realizowane wnętrze jest przykładem naszego standardu pełnego wykończenia, wyposażenie i umeblowania wnętrz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”. Mieszkanie zaprojektował architekt wnętrz, natomiast pełne wykończenie i wyposażenie oznacza wykonanie mebli na wymiar i montaż mebli gotowych do wszystkich pomieszczeń, zamówienie i zainstalowanie produktów wyposażenia, w tym m.in.: AGD, RTV, systemy smart home, klimatyzacje itd.

Zaprojektowanie i wykończenie pod klucz kolorowego mieszkania

We wnętrzu mieszkania zlokalizowanego na krakowskim Złocieniu spotykamy się z cudowną grą kolorów. Zaprojektowane mieszkanie składa się z ciepłych odcienie zieleni, delikatnego różu czy lekkiego niebieskiego. Dodatkowo, w połączeniu z drewnem i ceglanym wykończeniem ścian mieszkanie nabiera domowego i przytulnego charakteru. Co więcej, dopełnieniem przestrzeni salonu i sypialni są fototapety z malowniczymi pejzażami. Mieszkanie zaprojektowano zgodnie z oczekiwaniami i możliwościami finansowymi inwestora. W konsekwencji, zastosowane wyposażenie to m.in. produkty takich firm jak Ikea, BRW i Agata Meble. W projekcie uwzględniono przestrzeń do pracy z domu i nauki. Otwarta przestrzeń salonu i duża kanapa zachęcają domowników do wspólnego wypoczynku.

Niebawem zaprezentujemy wnętrze kompleksowo wykończone pod klucz w standardzie “wchodzisz i mieszkasz”: umeblowane i w pełni wyposażone.

SaniWell wnętrza pod klucz w standardzie wchodzisz i mieszkasz – projektowane i wykańczane wnętrza są gotowe do zamieszkania.