fbpx

Mieszkanie inwestycyjne w Krakowie wykończone pod klucz. Mieszkanie pod wynajem na ul. Romanowicza w Krakowie

Mieszkanie przeznaczone pod inwestycje takie jak wynajem wymaga odpowiedniego wykończenia i wyposażenia. Dlatego w SaniWell przygotowaliśmy specjalny pakiet pod klucz, dzięki któremu inwestor może powierzyć wykończenie i pełne wyposażenie naszej firmie. Co więcej, odpowiadamy nie tylko za pracę remontowo-budowlane, ale wyposażenie i umeblowanie mieszkania. Tak, aby było gotowe do dla potencjalnych najmujących. Zaprezentowane poniżej wnętrze zostało wykończone, wyposażone i umeblowane na podstawie gotowego Pakietu Inwestycyjnego.

 

Wykończenie pod klucz mieszkania pod wynajem

 

W mieszkaniu w inwestycji dewelopera Novum dostarczono wszystko, co sprawia, że mieszkanie jest gotowe pod wynajem. SaniWell odpowiada za prace remontowo-budowlane i wykończeniowe, wykonanie i wyposażenie kuchni, zakup i montaż pozostałych mebli i dekoracji. Założeniem Pakietu Inwestycyjnego jest dostarczenie mieszkania w pełni gotowego na wynajem bądź sprzedaż. Warto zaznaczyć, że Pakiet Inwestycyjny może być rozbudowywany o dodatkowe wyposażenie, które uatrakcyjnią wnętrze dla potencjalnych najmujących.

Pakiet Inwestycyjny obejmuje również AGD, akcesoria kuchenne, zastawę stołową i oświetlenie. To dlatego inwestor nie musi dodatkowo angażować się w wyposażenie mieszkania. Co więcej, w ramach Pakietu Inwestycyjnego wykonywane są profesjonalne zdjęcia, które mogą zostać wykorzystane do promocji mieszkania wśród najmujących.

 

Aranżacja mieszkania pod wynajem

 

Każde mieszkanie jest inne, a Pakiet Inwestycyjny odpowiada na różne potrzeby inwestorów. Dlatego przygotowywana jest aranżacja z wizualizacjami całego mieszkania, aby dostosować proponowane rozwiązania i wyposażenie pod potrzeby klienta, np.: najem krótko albo długoterminowy. Co więcej, warto znaczyć, że mieszkanie zostało wykończone i wyposażone w taki sposób, że pomimo niewielkiego metrażu 29 mkw., jest w pełni funkcjonalne dla najmującego.

 

Galeria zdjęć:

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć wykończonego i wyposażonego mieszkania przeznaczonego na wynajem.

 

 

Galeria wizualizacji:

 

Pakiet Inwestycyjny skierowany jest głównie do osób, które szukają kompleksowego rozwiązania da mieszkań przeznaczonych pod wynajem bądź sprzedaż.

W zakres Pakietu Inwestycyjnego wchodzą wszystkie niezbędne prace, pełne umeblowanie i wyposażenie do mieszkania. Opcją dodatkową jest usługa Home Staging, która pozwala uatrakcyjnić wnętrze i przygotować mieszkanie pod dalszą inwestycję tj. sprzedaż bądź najem.

 

Katalog Pakiet INWESTYCYJNY

Cena Pakietu INWESTYCYJNY od 2090 zł brutto / m2
Podana cena dotyczy mieszkań o metrażu większym niż 59 m2 wraz z wyposażeniem i umeblowaniem przedstawionym w katalogu

 

 

Projekt 1

 

Wykończenie mieszkania pod klucz na podstawie Pakietu Inwestycyjnego. Pakiet zakłada pełne wyposażenie z umeblowaniem. Oddawane wnętrze jest przygotowane pod wynajem bądź sprzedaż. Mieszkanie zrealizowane w inwestycji Novum w centrum Krakowa.

 

 

 

 

Projekt 2

 

Wykończenie w oparciu o Pakiet Inwestycyjny zakłada nie tylko pełne wyposażenie, ale również montaż dekoracji takich jak fototapety czy drobne tekstylia, które są już uwzględnione w cenę pakietu.

 

 

 

 

Projekt 3

 

Projekt mieszkania przygotowany dla dewelopera Tętnowski Development dla jednego z mieszkań w inwestycji Osiedle Pasteura

 

 

Pakiety wykończeniowe: kompozycje gotowych rozwiązań i produktów dla Pakietu PREMIUM

Oprócz realizacji kompleksowych oferujemy programy pakietowe– kompozycje gotowych rozwiązań i produktów, które pozwolą klientom wykończyć niezbędne prace, aby móc cieszyć się z własnej przestrzeń.

Najbardziej rozbudowanym pakietem wykończenia jest opcja PREMIUM, składająca się z produktów i materiałów wysokiej jakości. Wariant przeznaczony dla osób, które szukają oryginalnych wnętrz. Z uwagi na szeroką gamę dostępnych rozwiązań, pakiet PREMIUM jest najbardziej zbliżony do zindywidualizowanego wykończenia “pod klucz” czyli standardu „wchodzisz i mieszkasz”.

W skład pakietu PREMIUM wchodzi m.in.: pełne szpachlowanie pomieszczeń, modyfikacje instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej, szeroki wybór wysokiej klasy materiałów i wyposażenia.

Katalog Pakietu PREMIUM SaniWell

 

Pakiety wykończeniowe: kompozycje gotowych rozwiązań i produktów dla Pakietu KOMFORT

Oprócz realizacji kompleksowych oferujemy programy pakietowe– kompozycje gotowych rozwiązań i produktów, które pozwolą klientom wykończyć niezbędne prace, aby móc cieszyć się z własnej przestrzeni.

Pakiet KOMFORT to optymalna opcja pakietowa, która jest świetnym wyborem dla osób szukających profesjonalnego wykończenia mieszkania. W zakres pakietu wchodzą wszystkie niezbędne prace, dodatkowe opcje wykończenia i rozszerzony zakres materiałów.

Oprócz wszystkich elementów, które wchodzą w Pakiet START, w cenie pakietu KOMFORT oferowane jest również oświetlenie i możliwość dowolnego wyboru dwóch pastelowych kolorów farb ściennych.

Pakiet KOMFORT umożliwia rozbudowania wykończenia o zabudowę kuchenną.

Wykończenie wnętrza w oparciu o zestawione w katalogu materiały i rozwiązania jest doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy szukają praktycznych i nowoczesnych rozwiązań dla swojego mieszkania.

 

 

Katalog Pakietu KOMFORT SaniWell

Pakiet wykończeniowy START: wykończenie mieszkania pod klucz

Oprócz projektów i wykończeń kompletnych i indywidualnych w standardzie “wchodzisz i mieszkasz” oferujemy pakietowe programy wykończeniowe. Jest to zestawienie rozwiązań i produktów, które pozwolą klientom przeprowadzić w mieszkaniu niezbędne prace wykończeniowe pod klucz.

Pakiet wykończeniowy START

Przedstawiamy Pakiet START- podstawowy wariant wykończenia wnętrz. Skierowany jest do osób, które w krótkim czasie i niewielkim budżecie chcą przeprowadzić wszystkie niezbędne prace. Dlatego na opcje START składają się proste, uniwersalne i sprawdzone materiały i produkty. Co więcej, w Pakiecie START oprócz szerokiego wyboru płytek i podstawowych produktów wyposażenia zawarte są m.in.: akcesoria łazienkowe, stelaże podtynkowe z deską wolnoopadającą w zestawie, praktyczna szafka z umywalką, lustro i oświetlenie łazienkowe.

W poniższym katalogu znajdą państwo szczegółowe informacje dotyczące pakietowych opcji wykończenia wnętrz w oparciu o Pakiet START. Co więcej, informacje odnośnie pozostałych pakietów wykończeniowych są na stronie Opcje pakietowe.

Katalog Pakietu START SaniWell

 

 

Ceny pakietów wykończeniowych