fbpx

Mieszkanie inwestycyjne w Częstochowie wykończone pod klucz. Mieszkanie pod wynajem na Śląsku

 

Mieszkanie pod wynajem to doskonała inwestycja na Śląsku. Zarówno w przypadku przygotowania apartamentów pod wynajem krótko, jak również długoterminowy firma SaniWell zajmuje się kompleksowym wykończeniem, wyposażeniem i umeblowaniem całego apartamentu pod klucz.

Wnętrza wykańczane pod wynajem są wyposażane w szafy i sprzęty domowe, funkcjonalne meble i oświetlenie, akcesoria kuchenne, drobne dekoracje i tekstylia. Dowiedz się więcej o usłudze wykańczania i urządzania pod klucz mieszkań przeznaczonych wynajem. W ramach naszej usługi również wykonujemy profesjonalną sesję zdjęciową wykończonego wnętrza. Takie zdjęcia mogą posłużyć do promocji Państwa mieszkania wśród potencjalnych najemców. Województwo Śląskie jest prężnie rozwijającym się regionem i dzięki doskonałej komunikacji międzymiastowej, rynek najmu jest atrakcyjny dla osób pracujących na Śląsku, jak również turystów. Częstochowa jest jednym z popularnych adresów Województwa Śląskiego,  nie tylko z uwagi na lokalne zabytki. W niespełna godzinę możemy dostać się do centrum Katowic, które oferują wachlarz atrakcji. Częstochowa jest doskonałą lokalizacją dla mieszkań inwestycyjnych, przeznaczonych m.in.: pod wynajem.

Za wszystkie prace związane z wykończeniem pod klucz nowo zakupionego mieszkania w Częstochowie, kompleksowym wyposażeniem i przygotowaniem go pod wynajem odpowiedzialna jest firma SaniWell.

 

Zdjecia wykończonego wnętrza:

 

Wizualizacje:

Mieszkanie inwestycyjne w Krakowie wykończone pod klucz. Mieszkanie pod wynajem na ul. Romanowicza w Krakowie

Mieszkanie przeznaczone pod inwestycje takie jak wynajem wymaga odpowiedniego wykończenia i wyposażenia. Dlatego w SaniWell przygotowaliśmy specjalny pakiet pod klucz, dzięki któremu inwestor może powierzyć wykończenie i pełne wyposażenie naszej firmie. Co więcej, odpowiadamy nie tylko za pracę remontowo-budowlane, ale wyposażenie i umeblowanie mieszkania. Tak, aby było gotowe do dla potencjalnych najmujących. Zaprezentowane poniżej wnętrze zostało wykończone, wyposażone i umeblowane na podstawie gotowego Pakietu Inwestycyjnego.

 

Wykończenie pod klucz mieszkania pod wynajem

 

W mieszkaniu w inwestycji dewelopera Novum dostarczono wszystko, co sprawia, że mieszkanie jest gotowe pod wynajem. SaniWell odpowiada za prace remontowo-budowlane i wykończeniowe, wykonanie i wyposażenie kuchni, zakup i montaż pozostałych mebli i dekoracji. Założeniem Pakietu Inwestycyjnego jest dostarczenie mieszkania w pełni gotowego na wynajem bądź sprzedaż. Warto zaznaczyć, że Pakiet Inwestycyjny może być rozbudowywany o dodatkowe wyposażenie, które uatrakcyjnią wnętrze dla potencjalnych najmujących.

Pakiet Inwestycyjny obejmuje również AGD, akcesoria kuchenne, zastawę stołową i oświetlenie. To dlatego inwestor nie musi dodatkowo angażować się w wyposażenie mieszkania. Co więcej, w ramach Pakietu Inwestycyjnego wykonywane są profesjonalne zdjęcia, które mogą zostać wykorzystane do promocji mieszkania wśród najmujących.

 

Aranżacja mieszkania pod wynajem

 

Każde mieszkanie jest inne, a Pakiet Inwestycyjny odpowiada na różne potrzeby inwestorów. Dlatego przygotowywana jest aranżacja z wizualizacjami całego mieszkania, aby dostosować proponowane rozwiązania i wyposażenie pod potrzeby klienta, np.: najem krótko albo długoterminowy. Co więcej, warto znaczyć, że mieszkanie zostało wykończone i wyposażone w taki sposób, że pomimo niewielkiego metrażu 29 mkw., jest w pełni funkcjonalne dla najmującego.

 

Galeria zdjęć:

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć wykończonego i wyposażonego mieszkania przeznaczonego na wynajem.

 

 

Galeria wizualizacji:

 

Pakiet Inwestycyjny skierowany jest głównie do osób, które szukają kompleksowego rozwiązania da mieszkań przeznaczonych pod wynajem bądź sprzedaż.

W zakres Pakietu Inwestycyjnego wchodzą wszystkie niezbędne prace, pełne umeblowanie i wyposażenie do mieszkania. Opcją dodatkową jest usługa Home Staging, która pozwala uatrakcyjnić wnętrze i przygotować mieszkanie pod dalszą inwestycję tj. sprzedaż bądź najem.

 

Katalog Pakiet INWESTYCYJNY

CENY PAKIETÓW WYKOŃCZENIOWYCH

 

Projekt 1

 

Wykończenie mieszkania pod klucz na podstawie Pakietu Inwestycyjnego. Pakiet zakłada pełne wyposażenie z umeblowaniem. Oddawane wnętrze jest przygotowane pod wynajem bądź sprzedaż. Mieszkanie zrealizowane w inwestycji Novum w centrum Krakowa.

 

 

 

 

Projekt 2

 

 

 

 

Projekt 3

 

Wykończenie w oparciu o Pakiet Inwestycyjny zakłada nie tylko pełne wyposażenie, ale również montaż dekoracji takich jak fototapety czy drobne tekstylia, które są już uwzględnione w cenę pakietu.

 

 

 

 

Projekt 4

 

Projekt mieszkania przygotowany dla dewelopera Tętnowski Development dla jednego z mieszkań w inwestycji Osiedle Pasteura

 

 

Projekt 5

 

 

Projekt 6

 

Prestiżowe apartamenty w centrum Krakowa

Mamy przyjemność poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z deweloperem Czarnowiejska 21, odpowiedzialnym za realizację kameralnej inwestycji w centrum Krakowa.

Sąsiedztwo budynku stanowi historyczna zabudowa ulicy Dolnych Młynów oraz zieleń Parku Krakowskiego im. Marka Grechuty.

Zapraszamy na stronę inwestycji Kamienica Czarnowiejska 21

Czarnowiejska 21

Kamienica Czarnowiejska 21 składa się z 27 mieszkań. Generalnym wykonawcą odpowiedzialnym za realizację inwestycji jest krakowska firma Nowbud. Co ciekawe, od roku 1910 roku Czarna Wieś jest częścią Krakowa i dziś jest jedną z ulic składających się na ścisłe centrum Krakowa.

Prestiżowa lokalizacja, kameralna zabudowa, historyczny charakter przestrzeni i wysoka jakość wykończenia składają się na unikalność mieszkań dostępnych w Kamienicy Czarnowiejska 21.

Mieszkania w ścisłym centrum Krakowa są doskonałą i perspektywiczną inwestycją. Sąsiedztwo wiekowych kamienic, centrów biznesowych i kompleksów akademickich przekłada się na atrakcyjność przestrzeni, zwiększając wartość nieruchomości. Dlatego mając na uwadze prestiżowość inwestycji przygotowaliśmy cztery propozycje wykończenia konkretnych mieszkań oferowanych przez dewelopera. Warto zauważyć, że przedstawione projekty są koncepcją zagospodarowania mieszkań. Co więcej, w SaniWell każda realizacja jest ukierunkowana na indywidualne potrzeby inwestora.

Poniżej przedstawiamy galerię inwestycji oraz propozycje wykończenia wnętrz wybranych mieszkań dostępnych w ofercie dewelopera.

Galeria wizualizacji budynku

Mieszkanie 02

Plan mieszkania 02 dostępnego w ofercie Czarnowiejska 21

Mieszkanie 03

Plan mieszkania 03 dostępnego w ofercie Czarnowiejska 21

Mieszkanie 09

Plan mieszkania 09 dostępnego w ofercie Czarnowiejska 21

Mieszkanie 27

Plan mieszkania 27 dostępnego w ofercie Czarnowiejska 21

Przedstawione powyżej projekty wykończenia wnętrz nie są odzwierciedleniem stanu obecnego, ale poglądową propozycją aranżacji mieszkań.

Kolejny projekt nawiązujący nieco do stylu loft.  Projekt z niedużym budżetem ale jak widać z ciekawym pomysłem. Po raz kolejny okazuje się, że połowa sukcesu to dobry projekt. 

Czasami budżet na inwestycje jest nieco niższy. Wtedy projektujemy wnętrze eleganckie, choć niezbyt krzykliwe. Każde wnętrze, nad którym pieczę trzyma architekt, czymś się wyróżnia. Mieszkanie, drogie czy tańsze, zostało przemyślane i zaprojektowane tak, by było funkcjonalne i eleganckie. Każde z naszych wnętrz cechuje się jednak tym, że jest oddawane w stanie gotowy do zamieszkania, czy tez wynajęcia – po prostu wnętrza pod klucz. Wchodzisz i mieszkasz.

Czasami trzeba niewiele by standard podstawowy trochę ocieplić powodując tym samym, że wnętrze odbierane jest jako bardziej eleganckie czy droższe niż jest w rzeczywistości. Poniżej przykład takiej modyfikacji.

Wykończenie mieszkania pod inwestycje w Krakowie

Proces wykańczania wnętrza, jak zawsze, rozpoczyna się od przygotowania projektu, a kończy na pracach porządkowych wykończonego i umeblowanego już mieszkania. Apartamenty zlokalizowane przy ul. Solnej w Krakowie przeznaczone są na wynajem. Zostały wykonane w odpowiednim do budżetu standardzie, z materiałów średniej klasy. Co najlepsze, efekt finalny zachwyca! Świetnie prezentuje się salon z aneksem kuchennym, gdzie zastosowano połączenie czarnych frontów z drewnem.

Wykończenie pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Prace remontowo-budowlane oraz cały proces wykończenia mieszkania pod klucz, wymaga od nas czujności i krytycznego podejścia do każdego projektu. Co ważne, jako firma wykończeniowa bierzemy na siebie również odpowiedzialność za to, żeby stworzyć wnętrze zgodne z projektem, ale również, by do tego projektu zgłaszać uwagi i spostrzeżenia, jeśli w trakcie prac remontowych uznamy, że coś wymaga korekty.  Wszędzie tam, gdzie pracują ludzie pojawiają się niedociągnięcia, dlatego do żadnego projektu nie podchodzimy bezkrytycznie.  Ten swoisty nadzór jest częścią naszej usługi, jaką jest wykańczanie wnętrz pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Mieszkania przeznaczone były na wynajem. Inwestor miał jednak określone oczekiwania jakościowe. Zastosowaliśmy odpowiednie do klasy wykończenia i możliwości finansowych materiały, m.in.: płytki ceramiczne Tubądzin, baterie łazienkowe Kludi, osprzęt elektryczny Berker, częściowo meble Ikea, a częściowo robione na wymiar. Co więcej, zastosowanie drzwi przesuwnych oddzielających salon do sypialni sprawia, że mieszkanie staje się większe optycznie. Jest to również rozwiązanie, które wpływa na finalną cenę wykończanego wnętrza, jednak drzwi przesuwne nadają wnętrzu bardziej eleganckiego wymiaru.

Galeria zdjęć

Po 2 miesiącach pracy oddajemy do użytku oba mieszkania. Wykonane zgodnie z projektem. Poniżej przestawiamy wizualizację wnętrz:

Poniżej chcielibyśmy przedstawić kolekcję projektów inspirowanych krakowskimi wnętrzami i kamienicami. W projektach staraliśmy się połączyć klasyczną estetykę drewna i kamienia z nowoczesną, lekką stylistyką.

Przedstawione poniżej projekty są częścią większej serii “W krakowskim stylu”. Nasza idea wykończenia wnętrz “pod klucz” i autorskie propozycje aranżacji doskonale sprawdzają się w takich pomieszczeniach.

Standard Elegance

Przedstawiamy projekty wnętrz, które zostały przygotowane z myślą wykończenia mieszkań w jednej z krakowskich kamienic. Freski kojarzą się z krakowskimi kamienicami i taki też był zamysł architekta. Wnętrze zostało zaprojektowane łącząc nowoczesność z krakowską tradycją.

Standard Loft

W projekcie wnętrza odwołano się do industrialnej przeszłości Krakowa. Surowa kompozycja cegły i drewnianych mebli jest oryginalnie przełamana lekkim i dizajnerskim oświetleniem, które wprowadza nowoczesność do tradycyjnego wnętrza.

Standard Basic

Często trzeba niewiele, by proste wnętrze przerobić na coś oryginalnego, ciepłego i wzbudzającego dobre emocje. W wypadu kamienicy, której zdjęcia zamieszczono poniżej, zastosowaliśmy grę kolorów, która spowodowała, że wnętrza zaczęły nabierać wrażenie bardziej przyjaznego.

Wykańczanie wnętrza pod klucz to usługa, której celem jest bezproblemowe przeprowadzenie inwestora przez cały proces wykończenia mieszkania. Od projektu, który robimy pod oczekiwania klienta, przez prace remontowe, zakup i montaż wyposażenia łazienek, zamówienie i montaż podłogi, drzwi, tapet, mebli  wolnostojących,  po kuchnie gotowe lub robione na zamówienie, sprzęty AGD, klimatyzacja i kino domowe  czy nawet zasłony w oknach i zastawa stołowa na stole.

Ekskluzywny apartament kompleksowo wykończony pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”

Prace nad realizacją tego apartamentu trwały 4 miesiące. Warto było czekać! Założeniem było zaprojektowanie i zrealizowanie mieszkania w wysokim standardzie, wykorzystując produkty najlepszych światowych marek. Lakierowane meble, specjalnie skonstruowane łóżko, wysokiej klasy sprzęty AGD, w tym oryginalny model klimatyzatora LG Artcool Gallery nadały temu wnętrzu elegancji i prestiżu. Dodatkowo jasna łazienka, zdobiona złotą mozaiką. Piękne lustro łazienkowe wykonał jeden z najlepszych krakowskich projektantów jako pojedynczy, autorki egzemplarz. Armatura łazienkowa znanych marek: Villeroy&Boch, Huppe oraz Hansgrohe Axor. Są to produkty, które zachwycają wysoką klasą i jakością.

Finalny efekt jest wypadową kompleksowego projektu eleganckiego wnętrza, zastosowania najwyższej jakości materiałów oraz prestiżowej lokalizacji w zabytkowej części Krakowa. Zaprezentowany apartament wykończono pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz” oznaczającym wnętrze gotowe do zamieszkania.

Galeria zdjęć apartamentu

SaniWell wnętrza pod klucz – kompleksowe wykończenia pod klucz w standardzie „wchodzisz i mieszkasz”