fbpx

Generalny remont - usługi wykończenia wnętrz - Kraków

 

Mieszkanie po generalnym remoncie

Generalny remont starego mieszkania to wyzwanie dużo trudniejsze niż wykańczanie mieszkań od stanu deweloperskiego. Przed nami było trudne zadanie zrobić nowoczesne mieszkanie w starym nowohuckim bloku w Krakowie. Prace remontowe rozpoczynamy od demolki i odkrywania niewiadomego.

W takich mieszkaniach problemem jest zawsze to co odkryjemy pod tynkiem i pod starą wanną. Jaki jest stan rur kanalizacyjnych i wodnych, czy będzie się dało podłączyć do nich nowe instalacje, jak zapewnić dobrą wentylację łazienki itp. Wyburzenie jednego elementu pociąga często za sobą naruszenie drugiego. W takich blokach remont to zawsze duże wyzwanie. 

 

 

Projekt wnętrza

Projekt wnętrza jest bardzo ambitny – tak ma wyglądać wnętrze po zakończeniu prac. Nowoczesna stylistyka, sporo białego koloru. Dzięki ciepłej barwie cegły, panelom podłogowym i innym kolorowym dodatkom wnętrze ma być przyjazne do mieszkania.

 

 

 

W rzeczywistości tak to wyszło. Prawie idealne odwzorowanie projektu. Tak wygląda właśnie mieszkanie po generalnym remoncie wykończone pod klucz. Są w nim wszystkie elementy i produkty potrzebne do zamieszkania w nim. I to co w tym wszystkim najważniejsze – zadowoleni klienci.

 

Schedule a Visit

Czy potrafisz sobie wyobrazić , że w całym procesie wykańczania mieszkania

 Twoja obecność  na budowie i kontakt osobisty z żadnym z wykonawców

nie jest konieczny ? 

- więcej…