fbpx

Mieszkanie pokazowe - Usługi wykończenia wnętrz - Kraków - Śląsk

Mieszkanie pokazowe – zdjęcia z projektu – zobacz panoramę

Browar Lubicz

Nawet najlepsze zdjęcia, nie są w stanie ukazać jakości tworzonych wnętrz. Dla przybliżenia Państwu naszych możliwości wykonaliśmy mieszkanie pokazowe na osiedlu Browar Lubicz –  prestiżowe apartamenty w samym Centrum Krakowa.  Jest naszą ambicją tworzenie pięknych wnętrz w których dobrze się mieszka lub tez da się je drogo wynająć.

Niestety, mieszkanie pokazowe tak się spodobało, że chwilowo zostaliśmy przekonani by go wynająć 🙂

Projekt i wyposażenie

Projekt aranżacji wnętrza przygotował zespół młodych architektów z ciekawymi pomysłami.

 

 

 

 

W mieszkaniu pokazowym zastosowaliśmy produkty jedynie markowych firm: ceramika sanitarna Villeroy & Boch, płytki podłogowe Apavisa, baterie Axor Hansgrohe, grzejniki Vasco, kabina natryskowa Huppe, oświetlenie Aquaform oraz włoskiej firmy Flos. W procesie przygotowywania aranżacji wnętrza wykorzystaliśmy również odpowiednio dobrane, stylowe oświetlenie LED. W naszym mieszkaniu pokazowym można także sprawdzić jak działa najnowszy klimatyzator firmy LG- ArtCool Gallery.

Mieszkanie wzorcowe, które pokazujemy zbudowane jest w oparciu o najlepsze materiały i z zastosowaniem produktów najbardziej znanych marek. W swojej pracy stosujemy jednak nie tylko najdroższe materiały i produkty. Wiele realizacji wykonujemy w oparciu o produkty średniej klasy. Dobry projekt wnętrza pozwala na osiągnięcie dobrych efektów wykończenia wnętrz również przy zastosowaniu tańszych produktów. Nierzadko w swoich realizacjach sięgamy również po produkty IKEA. Efekty można zobaczyć w zakładce Realizacje.

Dla szybszego i bardziej ekonomicznego realizowania poszczególnych zleceń, przygotowaliśmy kilka gotowych wariantów projektów. W każdym z nich zastosowano są markowe produkty. Dzięki realizacji dużych zamówień na stosowane we wnętrzu produkty możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny. 

Takie podejście świetnie sprawdza się przy wykonywaniu apartamentów na wynajem. Otrzymujemy eleganckie wnętrza za niższą cenę. Przykładem mogą być apartamenty na wynajem wykonane w Krakowie

Dla każdego mieszkania z przyjemnością wykonamy indywidualny projekt aranżacji, uwzględniający Państwa oczekiwanie co do charakteru wnętrza, klimatu, jakości użytych materiałów i wyposażenia.

 Własny architekt wnętrz – wielu z Państwa współpracuje już z sobie dobrze znanym projektantem. Nie stanowi to dla nas najmniejszego problemu. Wręcz przeciwnie, od wielu lat współpracujemy z wieloma biurami projektowymi i indywidualnymi architektami wnętrz. Z przyjemnością podejmiemy się prac wykończeniowych we współpracy z Państwa architektem.

Schedule a Visit

Czy potrafisz sobie wyobrazić , że w całym procesie wykańczania mieszkania

 Twoja obecność  na budowie i kontakt osobisty z żadnym z wykonawców

nie jest konieczny ? 

- więcej…