fbpx

Mieszkanie pokazowe - Usługi wykończenia wnętrz - Kraków - Śląsk

Browar Lubicz

Nawet najlepsze zdjęcia nie są w stanie w pełni oddać jakości realizowanych przez nas wnętrz. Załączone fotografie mają na celu wyłącznie przybliżyć Państwu nasze możliwości oraz ambicje. Fotografie przedstawiają mieszkanie pokazowe na osiedlu Browar Lubicz. Zlokalizowany w Centrum Krakowa kompleks składa się z prestiżowych apartamentów.

Celem SaniWell jest tworzenie pięknych wnętrz skrojonych na indywidualne potrzeby klienta. Naszą rolą jest dostarczyć przestrzeń w pełni satysfakcjonującą, gotową do zamieszkania, wynajęcia bądź na sprzedaż.

Nasze mieszkanie pokazowe okazało się na tyle atrakcyjne, że chwilowo zostaliśmy przekonani do najmu 🙂

Projekt i wyposażenie

Projekt aranżacji wnętrza przygotował zespół młodych architektów i projektantów, postrzegających przestrzeń przez pryzmat ciekawych i praktycznych rozwiązań.

 

 

 

 

W mieszkaniu pokazowym zastosowaliśmy produkty jedynie markowych firm: ceramika sanitarna Villeroy & Boch, płytki podłogowe Apavisa, baterie Axor Hansgrohe, grzejniki Vasco, kabina natryskowa Huppe, oświetlenie Aquaform oraz włoskiej firmy Flos. W procesie przygotowywania aranżacji wnętrza wykorzystaliśmy również odpowiednio dobrane, stylowe oświetlenie LED. W mieszkaniu pokazowym można wypróbować efektywności najnowszego klimatyzatora firmy LG- ArtCool Gallery.

Mieszkanie wzorcowe zostało wykończone z najwyższej jakości materiałów, z zastosowaniem produktów prestiżowych marek. W swojej pracy stosujemy jednak nie tylko najdroższe materiały i produkty. Wiele realizacji wykonujemy w oparciu o produkty średniej klasy. Dobry projekt wnętrza pozwala na osiągnięcie dobrych efektów wykończenia wnętrz również przy zastosowaniu tańszych produktów. Nierzadko w swoich realizacjach sięgamy również po produkty IKEA. Efekty można zobaczyć w zakładce Realizacje.

Dla szybszej i ekonomicznej realizacji poszczególnych zleceń, przygotowaliśmy kilka gotowych wariantów projektów. W każdym z nich zastosowano są markowe produkty. Dzięki realizacji dużych zamówień na stosowane we wnętrzu produkty możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny. 

Takie podejście świetnie sprawdza się przy wykonywaniu apartamentów na wynajem. Otrzymujemy eleganckie wnętrza za niższą cenę. Przykładem mogą być apartamenty na wynajem wykonane w Krakowie

 

Do każdego zlecenia z przyjemnością wykonamy indywidualny projekt aranżacji mieszkania, uwzględniający Państwa oczekiwanie co do charakteru wnętrza, klimatu, jakości użytych materiałów i wyposażenia.

Własny architekt wnętrz – wielu z Państwa współpracuje już z sobie dobrze znanym projektantem. Nie stanowi to dla nas najmniejszego problemu. Wręcz przeciwnie, od wielu lat współpracujemy z wieloma biurami projektowymi i indywidualnymi architektami wnętrz. Z przyjemnością podejmiemy się prac wykończeniowych we współpracy z Państwa architektem.

 

Schedule a Visit

Czy potrafisz sobie wyobrazić , że w całym procesie wykańczania mieszkania

 Twoja obecność  na budowie i kontakt osobisty z żadnym z wykonawców

nie jest konieczny ? 

- więcej…